Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább a csajjal? (A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább a csajjal? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Egyik este házibuliban összejöttem egy csajjal, elmentünk hozzám, minden sínen volt, azonban kiderült, hogy a csaj szűz. Gondoltam én azért megteszek mindent, szóval a lényeg, hogy mindent bevetettem, hogy kellőképp felizgassam, ami be is jött, de sajna nem akarta a dolgot. Reggel amikor hazavittem kicsit zavartnak tűnt, szóval most nem tudom, hogy csak sok volt ez neki egy kicsit így elsőre, vagy csak azért jött el velem mert be volt rúgva, vagy tényleg bejöttem neki? Kikerestem facen, de nem tudom, hogy írjak-e neki, mert nagyon nyomulósnak sem akarok tűnni.

2012. szept. 24. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj neki nyugodtan, mit veszíthetsz? Mondd neki, hogy esetleg kezdhetnétek újra kicsit lassabban :)
2012. szept. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ami azt illeti van vesztenivalóm, ugyanis 2 haverral csináltuk a bulit, és 3 csaj jött, szal mindenkinek egy és ha én most ezt elcseszem, akkor fújtak a jövőbeli buliknak így közösen, mi 3-an + a 3 csaj. Ezért kell nagyon óvatosnak lennem.
2012. szept. 24. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:

nyugodtan írj neki.. ha szűz és elment veled, tuti bejössz neki, és azok alapján, amiket leírtál, szerintem a lehető legjobban kezelted a helyzetet, rendesen viselkedtél vele, nem rontottál ajtóstól a házba és nem erőszakoltad rá magad, ami tök jó..

attól még nem tűnsz nyomulósnak, ha ráírsz és megkérdezed, mi újság vele, illetve hogy volna-e kedve esetleg összefutni veled

2012. szept. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na ez se jott ossze. kiderult hogy nem jovok be neki. de akkor meg azt nem ertem hogy szombaton miert tett ugy mintha? nok...
2012. szept. 28. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!