Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit számít a pénz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít a pénz egy randinál, illetve a megitélésnél? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Elhívtam egy lányt randizni, de nem volt pénzem ezért ő fizette a söröm. a sajátját is, elfogyott a cigipapírja, azt is ő fizette, sőt még kaját is kértem tőle mert nekem nem volt és éhes voltam....


Volt egy szép esténk az tény, de másnap lerázott, szóba sem állt velem.


Mennyiben lett volna más az egész, ha én hívom meg egy sörre, fizetem ki a cigipapírját, vagy esetleg veszünk még akár egy üveg bort amit megiszunk, stb, meg rendelünk mondjuk egy pizzát mert éhes vagyok? Vagy elviszem egy étterembe?


Másnap akkor is lerázott volna szerintetek? Nem számít a pénz? Tök furcsán viselkedett, láttam, hogy bejövök neki de valamiért távol akarja magát tartani tőlem. Szerintem ezért.... nem akarta, hogy ráakaszkodjak és kihasználjam. Elrontottam az egészet.



2012. szept. 24. 19:42
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
De tényleg ezen múlt? Még ha tudat alatt is?
2012. szept. 24. 19:42
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ember, te elhívós és nem viszel magaddal pénzt? Hát nem is csodálom, hogy szegény lány ott hagyott a francba. Aztán volt pofád még külön kérni tőle? :DD
2012. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Első randin számít... nagyon is. Legalább az elsőn te fizess, aztán mondhatod neki hogy következőt te fizeted. És ezzel együtt kértél tőle 1 másik randit is, meg az anyagiakat is lerendezted..:D
2012. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ezt kell írnom: Igen, elszúrtad.

Nem azért fizet a pasi, mert a nőnek nincs pénze. Ez az önzetlenség és megbízhatóság egy gesztusa. A csaj most úgy érzi kihasználtad...

2012. szept. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 TOMAtm ***** válasza:
87%

bazki ez de gáz.a csaj fizetett mindent...lol,nem csoda h lepattintott.te hívtad el és még a sajátod se tudtad kifizetni....

ezt tényleg te b*sztad el.a nők akaratlanul is biztonságra törekednek(veszélybe nem szülnek utódot,fajfenttartási ösztön) -ez nem csak a külsőre igaz,hanem sok más egyébre is és ebben az anyagi biztonság is benne van.te még magadról sem tudsz gondoskodni,mit várna tőled?

2012. szept. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
ez pofátlanság volt.
2012. szept. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igazából osztálytársam lett a lány mint kiderült, csak még azelőtt randiztunk, hogy láttuk volna a többieket :D


Szóval. Ezzel egy életre leírtam magam, vagy még van esélyem helyrehozni?

Igazából azóta elég kétes a kapcsolatunk. A közelemben van mindig figyel, de valahogy k.rvára kerül is.

2012. szept. 24. 19:46
 8/18 A kérdező kommentje:

Hát biztos az volt... de most ezt ennyire magára kell vennie, hogy kiabálva elküldjön, hogy idegesítem és hagyjam békén?


Persze ha elköltöttem volna rá pár ezer forintot nyalná az ujjaimat???

2012. szept. 24. 19:48
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg hozz helyre mindent. Menny oda hozzá és mond meg neki, hogy ne haragudjon, de belézúgtál. Akkoriban nem volt pénzed, nagyon rossz volt az anyagi helyzet otthon is. De muszáj voltál elhivni mert tetszett neked nagyon. De már rendbe van minden, szeretnéd elhívni megint egy randira, azzal a kritériummal, hogy nem hoz pénztárcát.
2012. szept. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

ez nagyon ciki....

még az is húzós, ha nem hívod meg és a saját dolgait fizeti először, de így, hogy elhívtad randira és még a sörödet is ő fizette.... csodálkozol, hogy lekoptatod?:D

2012. szept. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!