Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mi van? Help...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? Help please! 14/L

Figyelt kérdés

van az osztályomban egy srác.régen azt mondták többen is hogy bejövök neki.de nem lett semmi.egy évig(amikor még új volt) nem is beszéltünk. tavaly óta viszont már cseteltünk,konkrétan haveri szinten vagyunk. de azóta 2 lánnyal is járt,engem meg le se tojt. tavaly meg leveleztem az egyik b.-nőmmel és azt írta hogy a gyerek 3 percig engem bámult.pár perccel később,amikor a másik lbm-hez fordultam hátra(pont mögöttem ült)és beszéltünk,akkor láttam hogy engem bámul!! és a mai napig is ez van,pénteken meg nem mertem előrre nézni ,mert láttam hogy hátrafele bámul.viszont ha ránézek,gyorsan irányt vált.lehet hogy csak nekem tűnik így,de valami nem stimmel.

érdekes módon,akit utált(lányt) az ismerőse volt fészbukon,viszont engem csak 5 hónap után jelölt vissza,úgy hogy a b.-nőm mondta neki,hogy jelöljön már vissza!! horoszkóp alapján teljesen össze is illünk meg minden,rengeteg közös van bennünk,de nem tudom,velem máshogy viselkedik mint a többi lánnyal.lehet hogy csak én látom így,ez van.


Nekem nagyon bejön!

KÉRDÉS: első olvasásra mit szűrtök le? :|



2012. szept. 24. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én ehhez nem értek... ő nem fog lépni, lányok meg elvből nem teszik. Ha akarsz tőle valamit, muszáj leszel. Mond meg neki hogy tetszik neked, vagy lépj vele testi kontaktusba.
2012. szept. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
2012. szeptember 24-e, hétfő van.
2012. szept. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
múlt pénteken volt,de mind1 :D
2012. szept. 24. 20:12
 4/12 A kérdező kommentje:

én biztosan nem mondom meg,mert

1:sejthetné,

2:osztálytársam,és ez nagyon gáz lenne,

3: ha bejövök neki,akkor mért mondjam el neki?rájöhetne.mellesleg,ha a másik két lánynak is el tudta mondani,akkor nekem miért nem tudja?

egyáltalán TETSZEM NEKI??!!

2012. szept. 24. 20:15
 5/12 anonim ***** válasza:
MERT FÉL ELMONDANI. 15/f
2012. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Te kis hópihe, akkor milyen válaszra vársz itt gyakorikérdéseken :)
2012. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
fél? :O de akkor a másik 2 lánynak hogy tudta elmondani és nekem nem? mégha össze is tudnánk jönni,nagyon nagy féltékenység lenne o.t-n belül mert ő a leghelyesebb srác. :| az egyik barátnőm azt írta tavaly,hogy biztos azért nem akar nagyon jó haver lenni,mert azzal nem érne be.csak erről lenne szó? :O ja és amikor cseteltünk,elmondtam egy másik lánynak,és azt mondta neki nem szokott olyanokat íei,meg nem is azmájlizott neki..nem értem!
2012. szept. 24. 20:36
 8/12 A kérdező kommentje:
*írni
2012. szept. 24. 20:37
 9/12 anonim ***** válasza:

Mert bmeg semmit nemertessz ehez...:D

1 az a 2 lany gondolom nem az oszttarsad volt es gondolom masmilyen volt a szemelyiseguk es jobban elmerte nekik mondani.

2 neked kell lepni most vagy sose lesz ebbol semmi.

3 nefeljel hogy gazlesz! Legy pozitiv!:D gondolj bele hogy most is arra var hogy irj neki es bevalld erzelmeid!:)

Egy probat meger! NE felj!:) remelem menni fog sok sikert :D

2012. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszi,de tavaly konkrétan el is mondtam! most jut eszembe! azt mondtam,hogy állítólag 3 lány között filózik: x,y és én köztem.majd kérdeztem:mi igaz ebből? ő:semmi sem igaz!majd elballagott a haverokhoz.nem volt nagy pofára esés,neem...

igen,az a 2 lány évfolyamtársak. nyáron már magától rám írt,de sztem ez nem jelent semmit...mind1 előbb figyelnem kell a gesztusait,majd azután döntök. :|

2012. szept. 25. 15:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!