Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mennyire zavar titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire zavar titeket, ha egy pasi, aki jól öltözik, nem buta, nem nagyképű stb, egy kissé két oldalt kopaszodik?

Figyelt kérdés

Nem tarkopasz, hanem két ördögszarva van két oldalt pl mint ez, de még kicsit ettől is jobb a helyzet egy fokkal.


[link]


Ilyenkor mit csináljon ha nem tehet róla a pasi? Mert egészségesen étkezek, sok vitamin zöldség stb. de mégis hullik a genetika miatt. Vágjam teljesen rövidre vagy még ilyenkor kicsit lehet hosszabb is és lehet vele manőverezni? Csak azért kérdem, mert ha egy pasi kitesz egy kérdést, vagy képet, hogy mit tegyen magával, hogy egy fokkal jobb legyen, akkor minden lány rákezdi, hogy öltözz jobban (azt meg tudom tenni) és kezdj a hajaddal valamit. Csak ugye rendkívül sok férfi a hajával nem tud sok mindent kezdeni, mert ritka neki. Főleg 30 körül legtöbb férfinél megindul ez a folyamat (kb 30% uk elkezdi leadni a haját). Vélemények?


2012. szept. 27. 10:18
 1/10 A kérdező kommentje:
28 F.
2012. szept. 27. 10:19
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tökre nem számít semmit.

(Csak a pasik hiszik azt.)

2012. szept. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk szerintem akinek nem utolsó ronda, gnóm feje van, felfújt arc, pirospozsgás, kapafog, pattanás stb, azon max öregít 4-5 évet, de az értékéből nem von el nagyopn sokat, max 4-5%-ot. De lehet csak én gondolom így. Van sajnos olyan lány aki ki nem állhatja. Pedig szerintem a kövér test, vagy anorexiás test sokkal rosszabb dolog mint a kopaszság. Igaz, hogy azon lehet segíteni, a kopaszságon meg nem annyira, vagy csak nehezen, de szerintem a kövérség akkor is undorítóbb dolog. Vagy csak én gondolom?
2012. szept. 27. 10:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

régen egy jó barátom mondta, hogy az igazi férfi így kopaszodik, mert a női combok kidörzsölték :)

Szóval szerintem no para. Még mindig jobb, mint a "szerzetes" jellegű fent középen kopaszodás.

2012. szept. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A szerzetes dolog az tényleg borotvát kíván.
2012. szept. 27. 10:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam az, hogy kopaszodik egy pasi agyban mindig azzal kapcsolódott össze, hogy mennyire férfias (magas tesztoszteron szint is okozza(okozhatja) ezt). És az csak pozitív! :)
2012. szept. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mennyit tudnak ilyen semmiségeken egyesek aggódni, hihetetlen.

Engem személy szerint egyáltalán nem zavar (a barátom a már említett "szerzetes jellegűen" kopasz, őt zavarja, engem nem)

2012. szept. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez nagyjából olyan dolog, mint az, hogy a férfiak egy része a média által generált "tökéletes" nőre bukik. Én magam viszont nem vagyok tökéletes, ezért akinek így is kellek, arról legalább biztosan tudom, hogy nem felületes, agymosott, hanem a külső-belső összhatás érdekli, amiatt vonzódik hozzám.

A legjobb, amit szerintem tehetsz, hogy nem foglalkozol azokkal, akiket zavar a kopaszodás, marad nekik elég "hajas" pasi, válogassanak közöttük. Hidd el, van bőven olyan nő, aki vagy kimondottan bukik a kopaszodó pasikra (valóban magas tesztoszteronszintre utal, amit mi nők, tudunk értékelni :) ), vagy nem foglalkozik különösebben a külsőségekkel, hanem a személyiséged érdekli.


A "kezdj a hajaddal valamit" arra vonatkozik szerintem, hogy sokan előnytelen frizurákkal igyekeznek a kopaszodást leplezni, vagy egyáltalán nem foglalkoznak a hajukkal. Egy jól megválasztott frizura még előnyössé is teheti a kopaszodást.

2012. szept. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Aaman válasza:
HELLO. KB. 200FT/HAJSZÁL ÁRON LEHET MA MÁR ÁTÜLTETNI. ÉN OLDALRÓL AJÁNLOM AZ ÁTÜLTETÉST FELÜLRE. 2000 HAJSZÁLNÁL 400.000FT AZ ÁR, DE LEHET RÉSZLETFIZETÉST KÉRNI, HA MEG 2 HÓNAPOT LEMELÓZOL KÜLFÖLDÖN, ABBÓL SIMÁN EL TUDSZ RAKNI ANNYIT. ITTHON SAJNOS KEVESEN, DE LEGALÁBB ÍGY ITTHON OLCSÓBB AZ ÁTÜLTETÉS EGYÉBKÉNT, MERT A KERESETEKHEZ IGAZÍTJÁK. ANGLIÁBAN PL. VAN OLYAN, HOGY EGY SZÁL 2 FONT IS AKÁR. ITTHON LÉNYEGESEN OLCSÓBB. A FUE TECHNIKÁT AJÁNLOM ÁTÜLTETÉSBEN.
2012. nov. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Aki kopaszodik, annak bizonyos értelemben szerencséje van.

Ugyanis így automatikusan "kiszűri" azokat a lányokat, akiket csak a külső érdekel. Ezekről a lányokról nem nehéz lemondani.

Az igazán értelmes lányok, akiket nem a külső, hanem a belső érdekel, maradnak csak meg lehetőségként, és ez jó:)

2014. jan. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!