Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért bámul állandóan?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul állandóan?!

Figyelt kérdés

osztálytárs,ő a leghelyesebb ;) és azt vettem észre hogy amióta o.t-m azóta néz percekig,amit még mások is megemlítettek már! 2 hete egyik órán elöl ültem (gépes terem) és láttam hogy a kezeit a fejéhez rakja,mintha fájna a feje,de láttam hogy a szemei rám szegeződnek. ma is ugyanabban a teremben voltunk,de már hátul ültem és már nem tudom mire vélni,mert most meg hátra fele nézegetett! :O normális ez a gyerek?(sorry hogy így fogalmaztamxd)

mi van vele? tényleg fáradt,beteg?de akkor miért kell közben engem stírölnie?



2012. szept. 27. 20:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
31%
Elkenődött a sminked, egyértelmű.
2012. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
normális választ! ebben én nem vagyok nagy szakértő szóval ne írjatok ilyeneket,nem vagyok tapasztalt.
2012. szept. 27. 21:08
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Vagy tetszel neki, vagy ronda vagy. Én ilyen esetben bámulok valakit.
2012. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
ha ronda lennék,már megmondta volna,ő simán kimondja xd viszont azt olvastam hogy:" bár a fiuk furcsák,annyira nem hogy olyan lányt bámuljanak,aki egyáltalán nem jön be nekik." Ez igaz? Akkor tényleg tetszem neki?! :(
2012. szept. 27. 21:22
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
Ja már értem, te csak itt dicsekedni akarsz, hogy tetszel valakinek. Hát, gratulálok.
2012. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
nem! épp ez az hogy nem tudom,tetszem e neki! mertha csúnya lennék már mondta volna,viszont ha bejönnék neki,úgy viselkedne velem mint a volt barátnőivel,de abból a szempontból le se szar..
2012. szept. 27. 21:31
 7/28 anonim ***** válasza:
jaj de aranyos :) na akkor ez a fiú nagyszájú? mert ha igen a nagypofájú fiúk nagyon szégyellősek ha lányoknak kell elmondani/kimutatni az érzéseiket ;) (ilyenkor már nem is nagy a szájuk, tapasztalat..)hát nekem is van egy osztálytársam (fiú) aki bámult engem is csak én kedvesen megkérdeztem hogy 'mivan' és hát elmondta egyszer hogy tetszettem neki. Szóval nagyon valószínű hogy tetszel a srácnak :)Hát beszélj vele hogy észrevetted hogy 'nem feltűnően' néz téged és hát elég zavaró (mert gondolom az) és hogy ezt miért csinálja. Menni fog. :)
2012. szept. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
jaj de jó neked *0* és most mi van azzal a sráccal? érdekelne :) bárcsak ilyen könnyű dolgom lenne mint neked :DD azért köszi!
2012. szept. 29. 12:13
 9/28 anonim ***** válasza:
Nos az a srác hát mellette ültem és egyik órán mondta hogy tetszettem neki és hát picit lesokkolt :D Mert tök jóban voltunk mint haverok és hát szerintem látszott rajtam hogy én csak haverként gondolok rá. Ma is jóban vagyunk :)
2012. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
ja oké :) jaj annyira jó lenne ha tetszenék neki :$ de hát elég bonyolult dolgokról van szó,szóval nem is biztos hogy azért bámul,az is lehet hogy annyiszor néztem már rá,hogy ő pont mindig rám nézett.de az is lehet hogy egy másik lány jár a fejében és csak azért néz rám,mert lehet hogy tudja,hogy tetszik :|
2012. szept. 29. 13:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!