Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » összefutunk és találkozunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összefutunk és találkozunk között van különbség, amikor erre hívnak?

Figyelt kérdés

elején a kapcsolatnak (sőt nem is kapcsolat még)

van különbség a kettő között? szándékosan éreztet valamit, vagy csak tapintatos, óvatos, amikor összefutásról beszél?


2012. szept. 27. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
az "unk" a szó végén közös.
2012. szept. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, én is szoktam szlengként használni randiknál is. Ez csak egy szó.
2012. szept. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

csak én úgy tudom igazából az összefutás komolytalanabb dolog, mint egy találkozás.


csak azt nem tudom hogy az elején a kapcsolatban mit jelent egyik másik.

most vagy nem akar tőlem semmi említésre méltót és csak fussunk össze, vagy azt hiszi én nem akarok és nem akar nyomulni ezért "fussunk össze"

azért az abszolut nem mindegy

2012. szept. 27. 23:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés. Én (mint lány), azt írom mindig a pasinak, akivel ismerkedek, hogy fussunk össze. A találkozunk, az nekem túl hivatalos, vagy nem is tudom...de érdekelnének engem is a válaszok.
2012. szept. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit túl sokat agyalsz, ne gondold ennyire túl a dolgokat, lehet csak véletlen fogalmaz úgy, ahogy, ezen kár gondolkozni.

Inkább élvezd ki a dolgot!

2012. szept. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

szerintem szó szerint értette, kezdek rájönni

még ma sincs konkrét időpont..

szóval ő (mint srác) azt jelenti nem gondolja komolyan

2012. szept. 28. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!