Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Online van és nem ír? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online van és nem ír? Ha rátelózok ezért az visszataszító egy nőben?

Figyelt kérdés

nemrég ismertük meg egymást, azt hiszi elutasítottam, nem akarok vele találkozni. mert nyomult a szexre és sikerült sajnos túl leráznom.

vagy csak arról van szó, hogy szex nélkül már dobott is?

még egyszer találkoztunk.



#kibírjam
2012. szept. 29. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Írj rá te, nem fog leszáradni a kezed...
2012. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

online már rég ráírtam! el sem olvassa


vagy sms-t küldjek, vagy hívjam? az biztosabb?

2012. szept. 29. 17:13
 3/11 A kérdező kommentje:
és már az is elég parásnak tűnik.
2012. szept. 29. 17:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha szándékosan nem olvassa el, akkor hagy békén. Minek erőltetni, ha le se szar téged?
2012. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mert lehet azért ilyen, mert írtam fentebb, hogy túl elutasító lehettem. szóval nem tudom mi az oka!
2012. szept. 29. 17:15
 6/11 anonim ***** válasza:
lehet csak nem ül a gépnél. nem kell egyből rosszra gondolni. De egyébként lehet arról szó amit fent írsz. sokan csak a szex miatt ismerkednek, nem akarnak érzelmi szálakba bonyolódni. Ezt egyedül úgy tudod kivédeni ha nem fekszel le vele egyből. Ha meg csak azt akarja, akkor is vége lenne, csak úgy hogy előtte jól megaláztak. Ezt meg ne akard magadnak. Jól tetted hogy nem feküdtél le vele, és én azt ajánlom hogy ezek után ne is tedd meg. Levesznek nagy érzelmi dumákkal, aztán megkapnak, és utána dobnak. Nincs ennél nyomorultabb érzés. Ne add oda magad.
2012. szept. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nem is adnám oda magam


csak ennyiből tételezzem fel azt, hogy szexre ment és dobott is mert nem jött össze?

2012. szept. 29. 17:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem fog válaszolni, akkor jah valószínűleg ez a tanulság amit írsz.
2012. szept. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen, nekem is ez a tapasztalatom, úgyhogy ne is sajnáld.
2012. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

felhívtam

azt mondta egész nap be sem kapcsolta a gépet

ahhoz képest kb 4. órája látom online

de most találkozunk

2012. szept. 29. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!