Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van Érden vagy a közelében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van Érden vagy a közelében ilyen lány akinek ez bejön? (többi lent)

Figyelt kérdés
én egy 15 éves fiú vagyok és érzelmi kapcsolatra vágyom szeretek sportolni mozogni de már elegem van abból hogy a legtöb barátomnak van barátnője és nekem nincs. nagyon magányosnak érzem magam de valahogy bármennyire próbálkozok nem sikerül párt találnom magamnak. én nem érzem magamat sem csúnyának sem szépnek. tudom a legtöbb korombeli fiú arra hajt hogy szexeljen de én nem pont arra vágyom. ezzel nem azt mondom hogy nem érdekel mert pasiból vagyok de én egy olyan lányt keresek akivel összelehet bújni beszélgetni és szeretni nem csak rávágni hogy mi járunk

2012. szept. 29. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is elegem van, Tudod, hogy miből?

A sok kis sznob helyesírás bajnokból, aki összefolyó, tagolatlan mondatokat ír kis kezdőbetűvel. Tudod, ha rányomsz arra a billentyűre, amin egy kérdőjel van, akkor megjelenik a monitorodon egy kis "pöcök" és sokkal olvashatóbbá válik tőle a szöveg.(Csak tudni kellene használni is)

2012. szept. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt ne itt. De keress egy picit félénk, aranyos lányt, aki nem olyan ribis feltűnősködő. Na, az biztos, hogy ő lesz az, aki kell neked, csak fel kell oldanod;)
2012. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!