Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Levelet szeretnék írni az 1ik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levelet szeretnék írni az 1ik volt tanárnőmnek, de nem tudom h mit írjak. Tetszik nekem és ezt valószínűleg tudja is de nem akarom nagyon lejáratni magam. Hogy írjam meg a levelet?

Figyelt kérdés
Csak érdeklődni akarok h hogy van, mit csinál, hogy telik a nyara és h hiányzik a mosolya, és jó lenne látni.Hogy írjam meg a levelet?
2009. aug. 3. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
először is : kedves tnő. aztán előre írhatod a kérdéseket h hogytelik a nyár stb.. aztán mesélsz magadrólis h mondjuk neked hogytelik meg h voltál e nyaralni. aztán leírod h hiányzik az iskola és elsősorban maga a tnő.:D aztán írhatod h jólenne összefutni vele a nyár folyamán. a befejezést azt meg sztem már tudod teis.:D
2009. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

:D Először is sok sikert.

Ne félj, mindenféleképpen próbáld meg, nem veszthetsz semmit!


"Szia! Sokat gondolkodtam, hogy megírjam-e a levelet és végülis úgy döntöttem megírom =). Nagyon hiányzik a mosolya és szeretném újra látni, ha nincs ellenére. Persze megértem, ha nem szereti a fiatalabb fiúkat, de engem nagyon megfogott."

2009. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
na mi lett? Ez már jó régen volt. Ha van kedved mesélj! (Privátban)
2015. febr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!