Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejönnek a mulatt (fekete és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek a mulatt (fekete és fehér szülők gyereke) emberek?

Figyelt kérdés
Elsősorban fiúkra gondolok.
2009. aug. 4. 00:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

A magyar nők sosem elégedettek a magyar pasikkal...

Szerencsére nem csak magyar nők vannak :)

És igen, nekem mulatt a barátnőm,

de csak 1 negyedrészben

mert a nagyapja néger.

2009. aug. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A barátnőd a Limpieza de Sangre (spanyol szokásjog a vér tisztaságával kapcsolatban) alapján nem tekinthető mulattnak/mulattónak. A negyedrészben négerek megnevezése Morisco (Néger vér:25%, jelentése:mórszerű).Ha nektek lenne egy gyereketek az Albino (Néger vér:12,5%, jelentése:fehér) lenne.Ha ő is fehért választ párjául az ő gyereke Torna atrás (Fehér vér:93,75, néger vér:6,25, jelentése:visszafordulni) lenne.

Az eredeti kérdéssel kapcsolatban: nekem alkalmazkodó a bőrtípusom (értsd:télen fehér nyáron enyhén kreaolszerű) eredően abból hogy kis részben német származású vagyok de azon kívül tiszta magyar.Nekem a fehér rasszon belül is az egészen hófehér bőrű és szőke és kék szemű lányok tetszenek :)

2010. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%
2013-ban írok és én mulatt vagyok és h. terjesztenék magammal bacit ha még sosem voltam nigériában?????? amúgy a magyar fajkeveredés már a cigányok betoloncolásával elkezdődött amúgy meg a magyarokat igen elitélik (lecigányozzák, kiközösitik) USA-ban és londonban .____.
2013. jan. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%
Én akkor megtoldom egy 2014-es kommenttel :D Szintén félvér vagyok. És nehezen terjesztek bármit, mikor itt, Magyarországon nőttem fel és életemben nem jártam Afrikában :D De azért mondani kell a hülyeséget, meg előítéleteskedni, gratulálok...
2014. ápr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
65%
sziasztok!Én egy arab lány vagyok és teljesen rasszizmus ellenes!! mindenki egyforma! aki szerint nem az a vilag legszánalmasabbja! Es szerintem nagyon cukik a mulatt srácok! :)
2014. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!