Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek olyan pasival akinek teljesen más az érdeklődési köre, hobbaijai, esetleg olyan dolgok ami titeket nem érdekel, vagy nem is ismertek? Működhet ilyenkor jól egy párkapcsolat? 26/F

Figyelt kérdés
Engem pl. az animék érdekelnek nagyon, és egyéb japán dolgok, a zene, nyelv, kultúrájuk is, viszont még sajnos nem igazán sikerült találnom olyan lányt, aki ugyanezeket a dolgokat szeretné.

2012. okt. 2. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha teljesen más, akkor nem lesz hosszú életű a kapcsolat, mivel el fog laposodni. Szükséges, hogy egyezzen, ha nem is teljesen, de nagy mértékben.
2012. okt. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudom hol keresgélsz akkor.. az északi sarkon?


A lányok elég nagy százaléka ilyen japánmániás.. mondjuk én sose értettem miért, engem taszít az egész ázsia mánia.

2012. okt. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van egy-két külön hobbi, az nem gond, ha azonban nincs semmi közös téma, az problémás lehet.
2012. okt. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 MadameViciouse ***** válasza:
100%

Engem érdekel a rock, animék/mangák(Japán kultúra is), festészet, könyvek, állatok, horror, mozgás/sport, egészséges életmód, humor.

Páromat: Techno, pörkölt és minden ami hús/zsíros,utálja a japán dolgokat(Legyen az film, zene és a legtöbb anime), nem szeret olvasni, nem szereti túlzottan a festészetet és utálja nem kedveli a horror filmeket sem.Helyette érdeklik a bolygók,földönkívüliek,időutazás,fizika stb, amivel engem ki lehet űzni a világból.:D

Közös dolog max a sport és állatok szeretete, mégis valahogy mindig jól elvagyunk, elszórakoztatjuk egymást.

Jó, néha kiakadok, ha kondi közben ordít valami elviselhetetlen tuc-tuc zene vagy gépzene, de akkor elvonulok ha tudok jó messzire :D

Szerintem össze lehet egyeztetni azért, mi már így élünk együtt 4éve egy 6éves kapcsolatban.

2012. okt. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

"Engem pl. az animék érdekelnek nagyon, és egyéb japán dolgok"


Oszt a magyar dolgok mé nem érdekenek? Mi ez a keleti mánia? Mija za az anime?

2012. okt. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tele van a világ animerajongó, japánmániás csajokkal, az egyetlen probléma csak az, hogy a legtöbben ugyanilyen szinten rajonganak az ázsiai pasikért és szóba sem állnak európaival.
2012. okt. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MadameViciouse ***** válasza:
100%

Kérlek világosíts fel, hogy hol írtam azt, hoyg a magyar dolgok nem érdekelnek.

Vagy hol van az megírva, hogy az embert kizárólag egy ország kultúrája érdekelheti?:D

Miért szeretem?Ezt nehéz elmagyarázni olyannak, aki valószínűleg teljes mértékben elzárkózik a műfajtól (pl Anime) ,nem látott még ilyet, vagy épp rossz kategóriából választott.

Most sorolhatnám oldalszám mennyi jó történet van, hogy mind más és más, hogy mik a tanulságok, hogy tetszik a grafika,nyelv,zene stb stb...De minek.Nem akarok én rábeszélni senkit :)

2012. okt. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel ez a Japán dolog, de kérdésedre válaszolva, ha vkit nagyon szeretnék, nem érdekelne, hogy nem tetszik a hobbija.
2012. okt. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nem tudom hogy nem találsz ilyen jányokat, mert elég sok van! Itt vagyok pl én =D habár az animék annyira nem kötnek le, de úgy általában érdekelnek a Japán dolgok, tanulok is japánul. Abból meg már kinőttem hogy emiatt csak ázsiai fiúk tetsszenek. Na de a kérdésre válaszolva: én nem jönnék össze olyannal akinek totál más az érdeklődési köre. azok mit tudnak együtt csinálni a d.gáson kívül?!
2012. okt. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!