Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Dühkitörésekben szenvedő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dühkitörésekben szenvedő, depressziós ember hogyan szerezzen magának barátnőt, ha már sokan tudják róla, hogy hónapokat feküdt már a pszichiátrián?

Figyelt kérdés

31/F és én lennék és nem gyógyultam meg teljesen. Jelenleg is járok kezelésre.


Jah, és Virgin vagyok, ezt azért odaírom mivel szerelem/szex kategória.


2012. okt. 2. 18:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Csak jól kell kinézni, akkor ez nem fog számítani egy lánynak sem.
2012. okt. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nincs baj a kinézetemmel.
2012. okt. 2. 18:48
 3/16 anonim ***** válasza:

Tényleg az vagy? mármint hogy szűz.

Mellesleg aki szeret az elfogad így is, azt hogy hogyan szerezz azt senki sem tudja megmondani, úgy mint mások.

2012. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Van abban igazság, amit az első ír. Tényleg ha jóképű vagy, akkor szinte semmi nem számít nekik. Hiába mondják azt, hogy a belső a fontos nekik, életemben ha 1-2 olyan nővel találkoztam, akinél tényleg ez volt a helyzet.
2012. okt. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Túl sok sarat kaptam az élettől és a város közepén őrjöngeni kezdtem. Egyszer csak váratlanul elkezdtem ordítani, kukákat felborogatni, a fák ágait letördeltem stb...
2012. okt. 2. 18:52
 6/16 A kérdező kommentje:
Kinézetembe annyi a hiba, hogy nem sportolok semmit.
2012. okt. 2. 18:54
 7/16 anonim ***** válasza:
melyik városban élsz? ha valamilyen kisebb városban, akkor az lehet a baj, mert ott mindenki tud mindenről, és ítélkeznek az emberek. ha elköltöznél, szerintem ezzel nem lenne semmi baj. szerintem nem probléma, én inkább azon lennék, hogy megtanuld kezelni az indulataid, máskor ne legyen ilyen.
2012. okt. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kiskunhalason éltem és most Pécsen élek.
2012. okt. 2. 18:59
 9/16 A kérdező kommentje:
Kiskunhalason nőttem fel és ott kaptam a legtöbb sarat. De már 6 éve Pécsen élek és itt is előfordul velem csak úgy spontán.
2012. okt. 2. 19:00
 10/16 anonim ***** válasza:
amikor előfordul, mi a kiváltó indok?
2012. okt. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!