Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az jó, ha egy srác aranyosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó, ha egy srác aranyosnak tart?

Figyelt kérdés

Folyton azt mondogatja, hogy mennyire nagyon aranyos az arcom, meg a mosolyom, meg úgy alapvetően én.

De ez nem rossz? Vagyis persze azt is mondja, hogy milyen szép vagyok meg csinos...stb, de az hogy aranyos, az nem baj?

Tudom, hogy ez a kérdés most így furán hangzik... szóval nyilván nem baj az, ha annak tart, csak ez nem olyan, hogy hmm jó aranyos meg minden, de pl nem szexi vagy ilyenek?


2012. okt. 5. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, nyugi. Az, hogy aranyos vagy nem zárja ki, hogy szexi is lehetsz. Sőt általában szerintem gyakrabban együtt van a kettő.
2012. okt. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Srácoktól pozitív jelző az aranyos, lányoktól negatív.
2012. okt. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ha egy nőnek azt mondom, hogy aranyos, az kb annyit jelent, hogy "nem akarlak megbántani, irtó kedves lány vagy, de nem jössz be nekem", valami ilyesmit. Az egzotikus is kb ennyit jelent meg még pár ilyen jelző.
2012. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

aki nekem ezt mondta, annak tetszettem, de nem akart semmit szexen kívül


aki beléd van esve, az nem ezt mondja


egyébként én, nőként azokra a kisgyerekekre mondom akik elég kis csúnyák, és nem akarom megsérteni a büszke mamát

2012. okt. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
:DD Nekem, ha nyomul egy lány/nő, aki nem tetszik, annak azt mondom, sajnálom rossz helyen kopogtatsz, meleg vagyok. Mire használjuk századunk szociál-technológiai vívmányát, ha nem erre? :DD
2012. okt. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam jót jelent ha egy lányra azt mondom hogy aranyos:)
2012. okt. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak aranyos lányba tudok szerelmes lenni :)
2012. okt. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én ha egy lánynak ezt mondom,az minimum tetszik nekem, csak jót jelenthet.:)
2012. okt. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen ha egy férfi mondja az "aranyos" szót egy nőre, akkor a nőt szexinek tartja, barátnő lehetne.


Ha a nő mondja egy férfira, akkor az csak lekoptató duma. Ezzel arra utal, hogy a férfi ronda, de nem akarja megbántani.


Tehát igaza van a #2-es válaszolónak. Nőtől negatív, férfitól pozitív jelző.

2012. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyértelműen igen.
2012. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!