Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem akarok táncolni, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarok táncolni, akkor is érdemes buliba menni?

Figyelt kérdés
Egy discoféleségbe hívtak,ahol ülni,iszogatni is lehet. A kérdés,hogy van-e értelme úgy elmenni,hogy nem táncolok. Vagyis nem fognak hülyének nézni,hogy azért elmentem,hogy ott üldögéljek és iszogassak,beszélgessek a barátaimmal?
2012. okt. 5. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha lesz kivel üldögélned és beszélgetned akkor nem lehet gond. Ha megfigyeled, táncos helyen sem táncol mindenki.

Akkor kellemetlen kicsit, ha mindenki táncol, téged meg sokáig egyedül hagynak.

2012. okt. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Majd jol beiszol es azonnal elotor beloled a Fred Astaire:D


Egyebkent persze hogy nem para, csomo ismerosom van nekem is akik folyamatosan jarnak bulizni de nem tancolnak, tamasztjak a pultot, ulnek, rohognek, lanyokat hajkurasznak stb., ugyh ne aggodj. Menj csak es csinald ami jol esik!:)

2012. okt. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell táncolni buliban!!! Van pár kézmozdulat, amitől te leszel a parkett ördöge. Leteszed a téglát- téglát- téglát, malter; vagy az üveggömb! Vagy láttál már disco-s filmeket?

Na akkor a Szombat esti lázból (John Travolta) féle levegőbe lövünk az ujjunkal, na az mindent visz. X)

2012. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is gyakran voltam ilyen helyzetben, táncolni abszolút nem tudok/szeretek/akarok, még csak meg sem próbálom mert félek hogy kiröhögnek. :D

Régen, gimis koromban ezért el sem mentem ilyen bulikba. Aztán egyre többen hívtak, néha elmentem, és igazából 2 féle élményem volt: 1. jól éreztem magam, mert volt kivel beszélgetni, iszogattunk, sokat nevettünk, aki táncolni akart az táncolt is, de sose voltam egyedül. 2. olyanokkal mentem, akik mind szerettek táncolni, és bizony volt hogy legalább egy órára egyedül maradtam a poharammal (leszámítva a kb negyedóránként felbukkanó részeg udvarlójelölteket), na az elég kellemetlen volt. Persze odajöttek a többiek, hogy én is álljak be táncolni, de én nem mentem, így maradt a kínos magány.


Szóval szerintem mérlegelj, hogy akikkel mész azok milyenek, lesz-e beszélgetőtársad.. Vagy ha hívnak, és te mondod, hogy "de én nem akarok táncolni", akkor lehet hogy fel is ajánlják, hogy akkor valaki ott marad veled dumálni/iszogatni. Vagy ha nyitottabb, könnyen ismerkedő személyiség vagy (én nem vagyok ilyen), akkor ott úgyis találsz beszélgetőpartnert, mert aki magányosan üldögél, arra általában lecsapnak a társaságra vágyók.


20/L

2012. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!