Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wanessa kérdése:

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Akkor kezdjük a legelején. Kb. 3-4 hete az egyik unokatesóm átjött hozzánk az egyik legjobb haverjával. Én már az első pillanatban észrevettem hogy milyen állati helyes de ő még csak rám se nézett. Mikor kb. 3 órával az érkezésük után elmentek kaptam egy levelet facebookon. Az a srác bejelölt és azt írta hogy nagyon tetszek neki. Én először azt hittem hogy fogadtak a tesómmal. De utána rendes megkérdezte az apám hogy nem-e járhat velem. Természetesen az apám nemet mondott. Gondolom tudjátok miért. Ami a srácot illeti, mikor apám nemet mondott ugyan úgy írt még nekem és azt kérte csináljuk titokban. Mivel már az agyamra ment (meg hát persze tetszik is a srác) azt mondtam hogy oké próbáljuk meg titokban. Egyébként még csak 13 éves vagyok, ő egy évvel idősebb. Nagyon magas, én 158.5 cm ő meg van vagy 182 cm. És mindenki azt mondta hogy nő csábász és cigizek meg drogozik. Most ebben a pillanatban megkérdezte hogy meg-e kérdezze apámat megint rólunk mert szeret és nem akarja titokba tartani, de én abszolút nem érzek iránta semmi szerelmet csak tetszik... de nem akarom megbántani... Fogalmam sincs hogy most mit kéne csinálnom. Valaki kérem SEGÍTSEN!!!!

2012. okt. 5. 16:01
 1/3 Mókusgyilkos ***** válasza:

dehogy szeret szimplán be akarja tenni.

szakíts mit csinálnál? am is 13 v csak ki bírsz még 1 évet.

2012. okt. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Össze se kellett volna jönni vele, szakítsatok, aztán kész. Elég valószínű, hogy nem azért akar összejönni veled, hogy megfoghassa a kezedet. Ha nem hagy békén, szólj apádnak, majd ő lerendezi.
2012. okt. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat. szerintem is jobb lenne ha inkább nemet mondanék... :) Mégegyszer kössz mindenkinek :P
2012. okt. 6. 12:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!