Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányokat kérdeznék, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokat kérdeznék, ha az első randin vonzalmat keltek a lányban - mármint a személyiségemmel is, meg a humorommal-, de kiderül, hogy 27 évesen még csak nem is csókolóztam, akkor nem fog valahogy erőltetettnek tűnni amikor majd meg akarom csókolni?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy végig nem úgy viselkedtem, mint akiket csak barátnak szeretnétek hanem, mint mondjuk az álompasi:)

és természetesen viselkedve önmagamat adtam,de aztán kiderül, hogy mindezek ellenére azért mégiscsak valami szociálisan nyomorék orbitális balfassssss voltam egész életemben, és a jó nők állítólag nem ilyenekre vágynak, hanem akire felnézhetnek.


2012. okt. 5. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
miért kell feltétlen elmondani, hogy nem smároltál még?? O.o
2012. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
27 éves vagy és még nem csókolóztál? mire vártál??? :O
2012. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

és hogyan is derülne ki ez a dolog? max ha te elmondod... és miért is mondanád el? ha már szégyenled...


mellesleg, a páromnak én voltam az első, akihez odalent nyelvvel is nyúlt. másban nem, csak ebben. mielőtt erre sor került volna, úgy viselkedett meg úgy beszélt a dologról, mintha már nagyon tapasztalt lett volna. mikor csinálta, akkor szintúgy az az érzésem volt, hogy nem ez az első alkalma. utána vallotta be. és nem éreztem magam kellemetlenül, csak meglepődtem.


szerintem ugyanez a dolog érvényes lehet a csókra is. nem mondod el előre, nem is témáztok róla- mert minek?- de aztán megcsókolod, és ESETLEG, ha szeretnéd, vagy ha később már kialakul valami, bevallod. ez végülis nem egy szörnyen nagy vétek, vagy valami, amiről mindenképp tudnia kell... csak ha szeretnéd.

2012. okt. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de ha hazudnék az úgyis kiderülne
2012. okt. 5. 22:39
 5/9 A kérdező kommentje:
értem és kösz, csak arra gondoltam, ha esetleg rákérdezne az eddigi kapcsolataimra, amik meg ugye nem voltak.
2012. okt. 5. 22:42
 6/9 A kérdező kommentje:
Vagy ilyenről első randin még nem is szokás beszélgetni?:)
2012. okt. 5. 22:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Az előző kapcsolatok szerintem nem elsőrandi téma... :)
2012. okt. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyébként nem gáz.Ha tényleg bejössz a lánynak, nem arra fog gondolni,hogy milyen "nyomorék" vagy,hanem arra,hogy basszus végre egy pasi akinek a csók is sokat jelent,hiszen eddig várt vele.
2012. okt. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%

ha nem volt kapcsolatod, az rettenetesen taszító egy nőnek. két dolgot javaslok:

1) építs fel egy leellenőrizhetetlen kamukapcsit magadban, gyakorold be és néha említsd meg csak futólag, de ne menj részletekbe. de lássa hogy volt előtte másik nőd.

2) ha még aktuális a problémád, sürgősen menj el egy megízhatóbb örömlányhoz és szerezz testi tapasztalatokat.

2014. febr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!