Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogyha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha nagyon tetszem valakinek, mindig elgondolkodom rajta, milyen lenne vele járni?

Figyelt kérdés

5 éve járok egyébként valakivel. Nem fantáziálgatok más fiúkról, de ha látom, hogy valakinek nagyon tetszem, akkor az igen imponáló számomra és elképzelek vele egy jövőt. Semmi szaftosat nem képzelek, csak hogy elém jön, találkozunk,ilyenek, milyen lenne az életem vele.


De természetesen zavar, mert ennek sem kellene így lennie, meg ilyenkor mindig kicsit kételkedni kezdek a saját kapcsolatomban (hiszen miélrt is jutott eszembe ilyesmi.)


Még hozzátartozik, hogy fiatalabb, tini éveimben duci voltam és nem jártam senkivel, és mindig csak álmodoztam másokról. SZóval az álmodozás nagyon hozzám tartozik, a barátommal kapcsolatban pedig már minden annyira stabil, hogy nem jut az álmodozásnak tér. Fiatalkoromban sohasem udvaroltak nekem, nem flörtölgettem, nem nyűgöztem le fiúkat, pedig nagyon szerettem volna.Most meg már, mikor nincs rá szükségem és nincs is igényem arram, hogy megpróbáljak másoknak tetszeni, még úgy is, hogy tudják, hogy kapcsolatban vagyok, többször odavannak értem.(Nem udvarolnak vagy ilyesmi, de kiderül előbb-utóbb, hogy nagyon sajnálják, hogy bizony nem vagyok egyedül.)


Nem tudom, kíváncsi vagyok mások véleményére.


2012. okt. 6. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Én dettó bár én a másik fél szoktam lenni ha nekem tetszik valaki általában elképzelem ,h milyen lenne vele ,de én sem a szaftos részét hanem azt pl ,h milyen lenne vele 1 háztartásban élni reggelente együtt kelni meg ilyenek ...
2012. okt. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semmi rossz nincs. A gondolat nem megcsalás és nincs olyan ember, aki ne gondolna bele, hogy mi lett volna, ha..


Én felnőtt ember vagyok, felnőtt párkapcsolattal, de tinilánykoromban volt egy hatalmas szerelmem, akit már régen nem szeretek, de a mai napig megfordul a fejemben, hogy mi lett volna, ha.

Ha most akarna velem lenni küldeném a francba, én szeretem a párom, de ez mindenki fején átfut, szóval nyugi :)

2012. okt. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!