Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is lehet szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is lehet szép attól egy lány, hogy nagydarab?

Figyelt kérdés

Hogyan szereljem le az idióta haverokat? mert...

Van egy lány aki már régóta szimpatikus nekem. Szerintem nagyon szép lány és az arca, na az valami gyönyörű, olyan szép kék szeme van, és mindig csillog, és smink nélkül is káprázatosan elbűvölő, de a haverjaim feszt cikiznek, azért mert nagydarab. Szándékosan nem írom, hogy kövér vagy dagadt, mert szerintem nem az, mert elég magas és csontos is, de mikor ezzel védem mindig kinevetnek. De mikor kinn tesiztek foci közben a pályán, akkor meg mindegyik csak lesett, hogy ezt ebből a lányból, ha nem látják nem nézik ki pl. !

Szeretnék összejönni vele, de hallottam már csoportársakkal beszélgetni, állítólag van barátja: de facebookon nincs kiírva, viszont van olyan nevű ismerőse, meg a skacok szerint ne legyek már gyökér, tiszta hülyén néznénk ki mert én nagyon magas vagyok, izmos ugyan de vékony, és agyonnyom az ágyban meg ilyenek. Hogy értessem meg velük, hogy kussoljanak, mert nekem bejön ez a csaj. Ha össze nem veszhetek velük az edzések és a csapatlégkör miatt.


2012. okt. 6. 16:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Lehet. Mivel mindenkinek más a szépségideálja egy kicsit, létezhet ilyen is.
2012. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
18%
Mitől lehetne szép egy nagydarab lány?! A tokaszalonnájától?!
2012. okt. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%
persze. Egy kövér szalonna is lehet szép, gusztusos. Meg is csordul tőle a nyálam, egy jó nagy fej vöröshagymával :D
2012. okt. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
lehet
2012. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked tetszik és akarsz tőle valamit, ne hallgass másra ...!

Mindenkinek más a szép, relatív!

19/L

2012. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
molett alkatnak vagy átlagos test alkatnak hivják,nekem is az ilyen lányok tetszenek. Szép barátnőd lehet,szerencsés is
2012. okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
A tokaszalonnajatol???szerintem simán lehet egy nagydarab lány szép.kb.milyen nagy amúgy?kg t kb.tudsz írni?
2012. okt. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
18%
vágósúlya mennyi?
2012. okt. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Semmi tokaszalonna nincs, ember sportol :) Azt írtam NAGYDARAB és a kettő szerintem nem egyenlő egymással.


Sacc per kb. olyan 85-90 kg között lehet és 175 cm körül. De ez sacc per kb. De ha megnézitek egyébként, a 175 kg és a 85 kg, az a BMI szerint tökéletes együtt. Szerintem akkor is gyönyörű, csak széles (pl. a háta is -úszott majdnem 12 évig). Senki nem írta hogy kövér és csüng rajta a háj. Ezt csak a hülye haverjaim mondják, mert nem pálcika.

2012. okt. 6. 16:23
 10/20 A kérdező kommentje:

Egyébként mennyi bunkó ember van itt ...basszus, biztos a gép mögött akik ülnek, mind szép testalkatú, tökéletesen edzettek... az ilyen inkább ne is válaszoljon. Főleg ha csak a főkérdésig jut el. Vagy tanuljon meg szöveget értelmezni. Elvileg érettségin számon kérik.


"Ha nekem nem, higyjetek a testtömeg indexnek:


Az Ön testtömegindexe

27,76

Kategória: normál

Kedves Hölgyem! Gratulálunk, az Ön testtömeg-indexe az ideális tartományba esik! Sem fogyókúrára, sem hízásra nincs szüksége. Csak arra kell vigyáznia, hogy ezt az eredményt meg is tartsa. A normált testtömeg-indexû emberek várható élettartama a leghosszabb, a táplálkozással összefüggõ krónikus betegségek kockázata pedig a legkisebb. Sportoljon, mozogjon minél többet, táplálkozzon egészségesen, és tartani fogja normális testsúlyát.

A legtöbb hölgynek ilyen idõsen még normális a súlya, ám ez az évek elõrehaladtával sajnos romlik. Ha sportol valamit, ne hagyja abba, ha pedig még nem tette volna, a legjobb idõben van, hogy elkezdjen valamilyen rendszeres, egészséges mozgásformát!"

2012. okt. 6. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!