Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó nők véleménye érdekelne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó nők véleménye érdekelne, hogy az elején még tényleg nem szabad kimutatnom, hogy mit érzek irántad, mert az nyálaskodó, kiéhezett, papucsnak tűnik?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ha egyszer kiderül az első egy két találkozás alkalmával, hogy erősen vonzódom hozzád a belső értékeid miatt, akkor miért nem lehet ezt őszintén elmondani anélkül, hogy ez megölné a vonzalmat? ha egyszer az a lényeg, hogy önmagamat adjam.

Mert ha egyszer szerelmes valóban vagyok, miért kell ezzel várni, miért számít lerohanásnak vagy túl nyomulásnak, ha őszinte vagyok?


2012. okt. 6. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mit értesz jó nő alatt, de a belső értékeim szerintem rendben vannak.


Nem tűnél papucsnak és kiéhezettnek és személy szerint örülnék egy srácnak, aki ki is mutatná, hogy mit is gondol, éreztetné és még őszinte is.

Ne változz meg.

2012. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tűnnél
2012. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nyálas papucs az mi? olyat én még nem láttam , érdekes világ ez
2012. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Épp ellenkezőleg ;) Nem szabad így felcímkézni a viselkedést, mert ez nincs így! A lányok szeretik a "romantikus hősszerelmes"-típust. Fontos az is, hogy figyelj a reakcióira...
2012. okt. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne mondjál semmit, hanem mutasd ki tettekkel!
2012. okt. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

attól függ, h mennyi ideje ismeritek egymást a lánnyal

ha nagyon az elején mondod, az tényleg lehet visszataszító is, az elején kimutatni kell, meg éreztetni, aztán majd már lehet mondani is, ha már van annyi kölcsönös bizalom

2012. okt. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha tetszik valaki, úgyis látszik rajtad, akkor is, ha nem beszélsz, vagy visszafogott vagy. Ha meg fapofával ülsz, akkor meg lehet, lelép a csaj. Mutasd ki az érzelmeidet, de légy visszafogott és kontrolláld magad.
2012. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jaj látom, a jó nők véleménye érdekel csak, sztornó az egész :D
2012. okt. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit értesz "jó" nő alatt, gondolom elsősorban külsőre érted. Nem dicsekvésből mondom, de engem így általában jó nőnek tartanak, talán számít valamelyest én mit gondolok.

Nem leszel ettől ''nyálas'' ha kimutatod az érzéseidet, egyáltalán nem. Bár több ilyen férfi lenne, nem sok akad. :( De sokban függ attól, mennyi ideje ismeritek egymást és a lány mennyire érdeklődik irántad. Ha érdekled észre fogod venni. Az elején tényleg ne szavakkal mutasd ki hanem tettekkel, kedvességgel, mosollyal, bókolással. Akár kedves kis üzenetekkel később. :) Ne vidd túlzásba, kontroll fontos ahogy előttem mondták. Találkozás végén lehet mondani hogy "jó volt veled" vagy "jól éreztem veled magam", stb., ez pl. még nem lerohanás. Később ha jobban megismerted és látod rajta ő is oda van :) jöhet szóban is. ;)

2012. nov. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És 26/L.
2012. nov. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!