Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj, aki még bizonyta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj, aki még bizonytalan az érzéseivel kapcsolatban velem szemben. Szerintetek így csináljam, vagy másképp?

Figyelt kérdés

Szóval, próbáltam párszor elhívni, de eddig kitérő válaszokat adott. Beszéltem vele komolyan, hogy most mi van, ha úgy érzi, mondjon nemet a dologra. De nem tudja azt mondani, mert szeret és fontos vagyok neki, de bizonytalan, nem tudja mit hoz a következő hét.

Szerintetek 1-2 hét múlva vessem fel neki, hogy hazakísérem, legalább egy darabon? Az mégse randi randi, de nem is haveri dolog, barátzónát el kéne kerülnöm...



2012. okt. 6. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérlek szépen a lány megvan ilyedve. Magyarul: FÉL

A kérdés: Mitől fél? A szextől? A szerelemtől?


Ki kell deríteni, milyen negatív hatások érték, lelkileg (multja, szülei) és abból már lehet kiindulni + enyhíteni a félelmén.

2012. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem jó ötlet! mutass meg neki magadból minél többet :)

vagy azt is csinálhatnád, hogy egy darabig nem keresed a társaságát és majd rájön, hogy mennyire hiányzol neki :D

minden esetre sok sikert!

2012. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!