Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti szeretitek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szeretitek azt hogyha például smárolás előtt eszek gumicukrot, vagy csokit? Ti azt szoktátok érezni? Légyszi türelmesen magyarázd el, mert még szájszűz vagyok!

Figyelt kérdés

2012. okt. 6. 22:11
 1/3 Geta96 ***** válasza:
100%
Inkább moss előtte fogat vagy rágózz, mert akkor nincsenek esetleg kellemetlen mellékízek, és kerüld az ételdarabokat. Am fiú vagyok . És én eddig a szájszűz szót csak olyan emberekre vonatkozik akik még nem részesítették partnerüket orális szexben
2012. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

:) Érződni érződik, de nem olyan, mintha én is megettem volna egy csokit... Szerintem nincs túl sok jelentősége, csak azért ne egyél meg 1 zacskó gumimacit, mert csókolózni készülsz. Edd azt, amit általában szoktál (persze azért ne hagymát), erre felesleges így készülni. Én a rágóra szavazok, az legyen inkább nálad mindig. Illetve figyelj, hogy az ajkaid ne legyenek kicserepesedve, mint egy orosz füves puszta.:) Amúgy sem kell egyből lenyomnod a nyelved a lány torkán, először csak finoman.. de ezt nem lehet leírni, majd adja magát a helyzet :)

18/L

2012. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csokit ne! Az engem nagyon zavar. Semmilyen kaja ízt nem akarok érezni.

A gumi maci inkább elmegy, az lehet valami gyümölcsös rágó is akár.

2012. nov. 17. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!