Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mostani pasik mért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani pasik mért nem akarnak komoly kapcsolatot? Megállapodni? Családot?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben rengeteg randim volt.. 30-25 között voltak a srácok és láttam, hogy nagyon jól érezték magukat velem, sőt én közöltem, hogy milyen kapcsolatot keresek, mik a terveim és amúgy is egy elég erős egyéniség vagyok.Mintha ettől is megijednének a pasik... És rá másnapra csak egy sms-t kapok, hogy eszméletlenül fajin csajszi vagyok és megérdemlem azt hogy boldog legyek de ők nem ilyen kapcsolatot szeretnének... Hát az agyam eldobom.. Sírnak, hogy mindenki átveri őket és akkor aki meg komolyat akar az nem kell?
2012. okt. 7. 16:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Öhm, világ életben komoly kapcsolatot szerettem volna kialakítani, csak erről a jelöltjeim senki sem értesítette, így általában leléptek.
2012. okt. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Én beleesek a megadott korba, és már szeretnék családot, de sajnos még nem találtam meg a párom.
2012. okt. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ezt mind az első randin a nyakukba zúdítod, akkor nem csoda, hogy meghátrálnak.
2012. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatot preferáló hímet nem nagyon fogsz találni szórakozóhelyeken és hasonló összejöveteleken, legalábbis csak elvétve.
2012. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Mert egy rohanó világ lett, ami énközpontú és csak a saját pillanatnyi örömök fokozásáról szól, ha esetleg le kellene mondani valamiről, kötelezettség lenne az már nem megy. Ugyanez tapasztalható a lányoknál is, itt nincsenek nembeli különbségek. Elvétve akad 1-2 olyan gondolkodású srác, mint akiket Te keresel, csak meg kell találni. Ez még nem is nehéz feladat, megtartani a jó viszonyt annál nehezebb.
2012. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert a mostani generáció lányai debilek.
2012. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
keress kivételeket, mert tuti vannak
2012. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Miért? Kérdeznek a terveimről,álmaimról,milyen kapcsolatot szeretnék... Most akkor hazudjak???
2012. okt. 7. 16:41
 9/29 MadameViciouse ***** válasza:

Nekem ezzel még nem volt problémám.

Mondjuk első randin, amikor még nem ismeritek egymást kár a nyakába zúdítani ezt a "komoly kapcsolat"dolgot.

Persze közölheted,hogy nem kalandot keresel, de azért nem kell túl eltökéltnek sem lenni.

Ez is lehet buktató, hogy azt írod, erős egyéniség vagy, sok pasi nem szereti, ha irányítják.Amit meg is értek.

De lehet félreértettem...

2012. okt. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Folyamatosan keresem a kivételt sajnos egyre több pofára eséssel...:/
2012. okt. 7. 16:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!