Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg, hogy akkor most mi lesz a folytatás vagy lesz-e vagy ez elég egyértelmű?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel eddig kétszer randiztunk. Azelőtt csak neten tartottuk a kapcsolatot elég sokáig. És most a talik után a neten ugyanúgy kedvesen válaszol, de egyikünk se hozza szóba az előző randikat. És most nem tudom, hogy akkor mi van. Maradunk barátok és néha beszélünk neten és ennyi? Én többet szeretnék tőle, nagyon jól éreztem magam vele, amikor találkoztunk, úgy éreztem ő is. De amikor meg akart csókolni, akkor nem hagytam és azt mondtam neki, hogy ez még korai, mert úgyis éreztem. Ezért most nem tudom, hogy ez őt elbizonytalaníthatta-e vagy csak szimplán rájött arra, hogy nem én vagyok neki az ideális személy. Jó lenne tudni az igazságot, mert nem akarok magamból hülyét csinálni. Szerintetek ezek után, ha tényleg akarna valamit, akkor úgyis újabb randira hívna? Vagy én bizonytalanítottam el és tőlem várna valamit? Nem akarok direktben rákérdezni, pedig az lenne a legjobb. Nem tudom, hogy mit csináljak vagy mit írjak neki. Kérlek segítsetek!!!!!!!
2012. okt. 7. 19:52
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Vagy lehet, hogy szimpla udvariasságból válaszol már? Hogy deríthetném ki az igazat? Valami jó ötlete van valakinek?
2012. okt. 7. 19:54
 2/23 anonim ***** válasza:
Hátt ezt ö tudja hogy mi is van, de ha én lennék a helyében kicsit furcsálnám h nemengedted a csokot. Ha kölcsönös a vonzalom??? A csók az jó dolog.
2012. okt. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek sokat, majd kialakul. Ismerjétek meg egymást jobban. Nem kell elkapkodni semmit.
2012. okt. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Már régóta ismerjük egymást...
2012. okt. 7. 19:56
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem se kérdezz rá, hogy miket gondol, viszont megmondhatod, hogy Te mit gondolsz és mit szeretnél. Hogy hogy esett a 2 randi, és hogy szeretnél egy következőt, és hogy szívesen eljönne-e.
2012. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
De ez így direktbe nem olyan gáz? És ha már nem akar semmit, én meg így rákérdezek?
2012. okt. 7. 19:59
 7/23 anonim ***** válasza:

Hát, tudod muszáj.:)

Most én 36 éves vagyok, és huszonéveimben sok helyzet maradt abban a fázisban, mint amiben most a Tied van.

Azt kérdezed: "akkor most mi lesz a folytatás". Arra jöttem rá, hogy az, hogy lesz-e folytatás, nagyban múlik azon, hogy én mit szeretnék. Egészen pontosan 50%-ban (mivel ketten vagyunk a sztoriban). Tehát nem a fiútól kell várni, hogy most akkor mi lesz, nem ő dönt erről, nem ő a helyzet egyedüli ura - mint ahogy tévesen a nőkbe nevelik, hogy fogadjanak el kész helyzetet. Igenis TE vagy az egyik aktív alakító fél.

2012. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak? De ha a randi után egy csomó ideig nem keresett az elég egyértelmű nem? Csak az a baj, hogy nem tudom, hogy ez a csók elutasítása miatt van vagy csak azért, mert nem vagyok az esete és kész és erre a második talin jött rá. De én úgy éreztem, hogy bejövök neki és jól érzi magát velem, bár semmit nem mondott......
2012. okt. 7. 20:04
 9/23 anonim ***** válasza:

Egy csók elutasítása miatt bizony lehetett hogy nem keresett egy ideig, nem akart nyomulós lenni. Ilyenkor neked kell lépni, kérdezd meg tőle, hogy lenne-e kedve találkozni veled . Nem ciki egyáltalán, nem mindig a pasinak kell lépni :)

20/n

2012. okt. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

"Akkor mit csináljak? De ha a randi után egy csomó ideig nem keresett az elég egyértelmű nem?"


Te is ugyanúgy keresheted, Te is egy résztvevője vagy az eseményeknek. És alakítója is ugyanúgy vagy, mint ő. Ha Te nem keresed, Te is épp azt a hatást kelted benne, hoyg nem akarsz vele szívesen találkozni.

2012. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!