Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert lett ennyire elsődleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lett ennyire elsődleges dolog a szex?

Figyelt kérdés

Marmint manapság senki nem szeretne komoly kapcsolatot?

Bárkivel ismerkedem mostanság első kérdései hogy szűz e vagyok és hány pasival voltam együtt...



17/L



2012. okt. 9. 23:40
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Én szexfüggő vagyok, de mélyen belül egy normális, rendes lányra, komoly kapcsolatra vágyom és családra, de ez még a jövő. Mondjuk én nem vagyok jó pasi, szóval szerintem te is az a típus vagy, aki a jó pasikkal találkozik és szív miattuk.
2012. okt. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Lehet vki szexfüggő de ne csak arra menjen.

komoly kapcsolatot szeretnék de azt veszem észre hogy a korombeliek arra mennek ki ba*ott meg.több csajt...

Kicsit idősebbek 20-25évesek meg nem hiszem hogy 17evesekre hajtanak..

2012. okt. 9. 23:48
 3/23 anonim ***** válasza:

Sajnos a világ egyre rosszabb és rosszabb helyzet lesz és csak reménykedhetünk hogy lesz javulás. Én is ránézek erre a generációra és csak szörnyülködöm, hogy hol tartunk hogy már 10 évesen alkoholizálnak szexelnek a gyerekek, már ha csak az előző generáció életét megnézzük láthatjuk milyen siralmas válási rátákat produkált, akkor tőlük mit várjunk? Csodálkoznak az emberek hogy nem tudnak értékes, komoly kapcsolatra szer tenni...

Viszont az biztos, hogy erősen közegtől is függ hogy ez mennyire elsődleges dolog. Az iskolákban én is folyamatosan ezzel szembesülök. Ellenben (bár tudom hogy nem tartozik a témához/kérdéshez mégis megemlíteném) hogy a gyülekezetekben én ezzel a hozzáállással nem találkoztam, úgyhogy itt le is tudnám hogy van-e Isten aki képes emberek életét megváltoztatni.

Én személy szerint sokkal értékesebbnek tartom a házasságot mint a futókapcsolatok között vergődő mindenkivel lefekvő életmódot. Egy házasságban pedig egyik nagy értéknek (egyben ajándéknak a egymás számára a felek részéről) tartom ha mindkét fél első alkalommal a másikkal volt először együtt. Manapság ezt őrültnek/régimódinak tartják de mégis ebben van érték, ez időtálló és a közhiedelemmel ellentétben még mindig van ilyen. Csak tudni kell hol kell keresni;)

2012. okt. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Jaj ne hidd,hogy a 25-35 évesek mind szentek,s nem fejtem ki bõvebben.Viszont egy 17 éves is talizhat magának komoly srácot.Ne add fel.:)
2012. okt. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok és tetszenek a 17-éves lányok is. Miért ne akarnánk rád hajtani?
2012. okt. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Elsőnek üzenem, hogy a problémáját én is átérzem, (ameddig ki nem jöttem belőle) én is szexfüggő voltam mégis komoly kapcsolatra vágytam.

Viszont egy biztos: sem a komoly kapcsolat sem a házasság nem oldja meg, számolja fel a szexfüggőséget. Ha pedig valaki így megy bele házasságba, akkor arra a kapcsolatra én nem igen fogadnék...

2012. okt. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Volt dolgom egy veled egykorú lánnyal. Mi volt az első kérdése? Voltam már nővel? Nem, nem voltam. Szerinted mi volt a következő lépése? Persze, hogy eltűnt az életemből. Nekem ugyan nem elsődleges a szex. 20/F
2012. okt. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Mert túl fiatalnak gondolnanak.Még egy 17éves suliba jár míg egy 23éves már biztos dolgozik,aki egy pár év múlva biztos gyereket,hazasagot szeretne,persze kivetelek biztos vannak mint mindenhol.


Többieknek pedig köszönöm a válaszát^^

2012. okt. 9. 23:58
 9/23 anonim ***** válasza:
Miért akarna valaki 16-18 évesen komoly kapcsolatot? Jó, van ilyen is, de a legtöbben szeretnék élvezni a fiatal éveiket, mikor bulizzon meg csajozzon valaki, 30 évesen?
2012. okt. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de senkinek sem kötelező komoly kapcsolatban élnie. Aki nem akar, az nem akar, szexelni viszont attól még lehet. Vannak olyan srácok akik szintén komoly kapcsolatot akarnak mint te, azokkal foglalkozz, akik meg nem akarnak ilyesmivel foglalkozni, azokat kerüld el, ennyi. (17 évesen meg nem tudom mit csodálkozol, miért akarna bárki ilyen fiatalon belemenni bármi komolyba?) 21n
2012. okt. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!