Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A randivonal társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A randivonal társkereső oldalhoz, hol tudom megnézni, hogy mennyibe kerül telenoros feltöltő kártyás telefonról az előfizetés?

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 18:30
 1/2 zombee válasza:

Lúzer vagy!

10-15 éve vannak netes társkeresők TÖKINGYEN!

Egyrészt nagyobb a "kínálat", mindenkiről van fényképes adatlap(már ha feltöltötte), tudsz keresni, stb.

A telefonos cucc lehet átverés, a másik oldalon ülhet egy statiszta akinek csak az a dolga hogy dögös/menő csajnak/pasinak adja ki magát, és minél több (emelt díjas) SMS küldésére bírjon rá téged.

A netes szexpartnerkereső pl. csak így működhet, nem az oldal fenntartására fordítják az emelt díjas SMS-ek árát amit bezsebelnek...

2012. okt. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lúzer az aki mondja!

Soha az életemben nem szorultam rá, hogy társkereső oldalon keressem a páromat, ment az az életben is, viszont anyukám évek óta egyedül van és nincs módja, hogy ismerkedjen és segíteni szerettem volna neki.

Fogalmam sem volt róla mikor regisztrált anyu, hogy ez fizetős. Nem vagyok olyan hülye, ha van ugyanaz ingyen is, akkor a fizetőssel kezdjek.

Csak több helyen olvastam, pont a nem fizetősökről, hogy inkább átverés. Mert az ingyen van. És aki tényleg fizet is, az talán keres is társat, nem csak szórakozik.

Amúgy meg, ha a kérdésre nem tudsz válaszolni, akkor inkább ne is válaszolj!!!

2012. okt. 18. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!