Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik találkozás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik találkozás után szoktatok elkezdeni gyakrabban találkozni egymással?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy van egy nő (22 éves, én 24)

akivel tegnap randiztunk először, és sok közös van bennünk, meg érzem, hogy meg van köztünk a vonzalom, tehát hogy nagyon jól éreztük magunkat, de még nem mondtam neki, hogy tetszik nekem, csak hogy jól éreztem magam vele, és szeretnék vele újból találkozni, amibe bele is egyezett.

Igazából, még sosem randiztam és nem is csókolóztam, és nem tudom mikor kéne elkezdenem éreztetni vele, és hogyan, hogy vonzónak találom.

Kedves aranyos lány, és nem szeretném, hogy nyomulásnak vegye a közeledésem.

Tudjuk egymásról, hogy ha akarnánk, lenne időnk naponta is több órára is találkozni, mert közel lakunk egymáshoz.

Viszont nem tudom, hogy hányadik találkozó után szokás elkezdeni gyakrabban találkozni egymással, hogy ne legyen azért túl nyomulós sem.

Meg pl. legközelebb már meg kéne csókolnom, hogy ne csak barátként tekintsen rám?

Meg a közelben van jó kirándulós hely, és tudom róla, hogy szeret kirándulni. igazából szívem szerint ott szeretném megcsókolni, de nem korai ez második alkalommal?


2012. okt. 11. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Sűrűn találkozni majd ráértek akkor, amikor már jártok. Ez faktum. Addig hete 1, max. 2 (de mondom, inkább 1) tali bőven elég. A csókhelyzet pedig adni fogja magát.
2012. okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha én fiú lennék,pár napot(minimum kettőt)hagynék a randi után mindkettőnknek.Aztán mikor már nem tudja a lány,miért is nem hívom(mert ezen fog gondolkodni)akkor elhívnám új találkozóra.Lássa,hogy nem minden percben rá gondolsz,van más dolgod is,na de azért a randitokon is gondolkodtál(állj elő javaslattal)A csók:ha úgy érzed,és szép a pillanat a csókhoz,akkor tedd meg.DE NE azért tedd,mert túl akarsz esni rajta,vagy mert azt GONDOLOD,hogy elvárja.Hogy a csók 3-4 randi után történik-e vagy a másodikon,ezt a köztetek vibráló érzések döntik el.Ha igazán közel érzed magadhoz és ő mosollyal,kedvességgel bátorít,akár meg is csókolhatod.De ha vonzódtok,ha igazán vonzódtok egymáshoz,akkor a csókra VÁRNI is nagyon jó:)
2012. okt. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!