Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, pasik! Ha egy csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, pasik! Ha egy csajnak van pasija, attól még elhívjátok talizni? Milyen céllal?

Figyelt kérdés
Ha párszor beszélgettek,és jófejnek tűnik a csaj,de tudjátok hogy van pasija,attól még elhívjátok talizni? Sétálgatni,pizzázni,filmezni,beszélgetni,stb. ? És csak haverkodtok vele,vagy azért teszitek,hátha lehet köztetek több is?
2012. okt. 11. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak haverkodás nem igazán, inkább, hogy legyen valami a későbbiekben.
2012. okt. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán elhívom a lányt egy találkozóra. Kit érdekel, hogy van-e palija vagy nincs?:D Legyen az az ő gondja...


Én ezt nyilván azért teszem, hogy megismerjem a lányt és ha megfelelő számomra akár több is lehet köztünk. (Persze mindez akkor igaz, ha bejön a lány. No meg olyan sincs, hogy egy pali egy neki nem tetsző lánnyal menjen el a fenn említett programokra :D:D)

2012. okt. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, el lehet hívni. A lányon múlik, hogy neki belefér-e vagy sem.


Ha viszont növelni akarod az esélyeidet, akkor ne közöld vele, hogy "randira", hanem csak "gyere, igyunk meg egy sört"...

2012. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy elhívom, sőt, randira hívom. A csinos lányok általában foglaltak, nehéz mostanában csinos, okos azaz normális lányt találni. Éppen ezért általában ezek a lányok foglaltak és nincsen más választásunk mint rájuk hajtani :) a férjes, családos nők nálam azért tabuk, őket nem molesztálom :)
2012. okt. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Siman.


Vagy meg akarom dugni vagy el akarom szeretni az aktualis loosertol :)

2012. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól sejtettem akkor,hogy ez áll a háttérben,engem is hívott találkozóra egy srác,és sűrűn írogat nekem,holott tudja,hogy van barátom.Ő arra hivatkozott,hogy baráti tali lenne,én viszont nemet mondtam.
2012. okt. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is elhívom, ha akar eljön, ha akar nem. Viszont addig nem hajtok rá komolyabban, amíg van barátja... nálam ez ,,szentírás", ellenkezne az elveimmel. Ha érdemes, várok a csajra.
2012. okt. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem nem az a looser akinek van barátnője,hanem aki foglalt csajt akar magának megszerezni.Ez a lelki nyomorékság.Mert ha majd tőled szedik el,kíváncsi vagyok te mennyire tartod vesztesnek magad.És ne hidd hogy nem lehet,mindenkinél találni jobbat.
2013. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!