Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miután megcsókoltam, és ő is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután megcsókoltam, és ő is kedvel engem, kezdeményezhetem, hogy gyakrabban találkozzunk? Vagy ez mikortól nem túl nyomulós?

Figyelt kérdés

Lányok, ha az ismerkedés elején, amikor még csak hetente egyszer találkozunk, fontos, hogy egyszer kétszer hétközben is felhívjam a lányt csak úgy, hogy milyen napja volt,stb.

hogy lássa hogy érdekel?

Vagy ez túl nyomulós?

Meg én így telefonon nem tudok nagyon miről beszélgetni, mert minek, nem telefonon meg neten akarom megismerni, hanem élőben.

Ugyanakkor viszont kicsit száraznak is tűnik, ha mindig csak azért hívom, hogy a találkozót megbeszéljük.


2012. okt. 11. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Okos kérdés,és jól látod a dolgot.

Hiányzik Neked,vagy még ennyire nem álltok közel egymáshoz?Ha nem szeretsz telefonon beszélni,küldhetsz neki sms-t a lányok szeretik sokszor elolvasni a számukra kedves sorokat.Ha hívni akarod inkább,akkor pedig fogd rövidre:minden rendben van-e vele,mit csinált ma stb.,azután búcsúzz el tőle,ha úgy gondolod.Ebből látja,hogy gondolsz rá,de nem terhes neki a dolog.

De az egy-két mondatos sms-ben is tudsz kedvesen érdeklődni.Lényeg,hogy érdeklődj.

2012. okt. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!