Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik az egyik osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik osztálytársam! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tetszik az egyik lány az osztályból, de kb. 3 éve még én tetszettem neki és nemet mondtam. Azóta nekem is megtetszett. Minden órán látom a szemem sarkából, hogy néz és amikor ránézek rögtön visszafordul a padba. Egyik haveromat megkértem, hogy "ajánljon" be neki. Azt írta a haverom vissza nekem, hogy a lány akit tetszik azt mondta soha nem járna velem. Pár perc múlva rámírt fb-n, és elég sokat beszélgettünk. Az a baj, hogy elvileg nem én tetszek neki és csak fb-n szoktunk beszélni. Elég bátortalan vagyok ahhoz, hogy elhívjam egy randira vagy ilyesmi. Mit csináljak? Előbb barátkozzak össze vele és csak azután mondjam meg neki, hogy tetszik? Bocsi ha hosszú voltam és előre köszi a válaszokat! Ui.: 7.-esek vagyunk.

2012. okt. 11. 20:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
Lehet, hogy még mindig tettszel a lánynak csak a haverodnak nem mondta meg. Ha látsz jeleket arra, hogy biztosan tettszel még neki, akkor ne habozz hívd el randira!
2012. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha párkapcsolatot akarsz, akkor minek akarsz a barátja lenni xD


Hívd el randira vagy akármire, fontos a fizikai érintkezés. Aztán adj értéket a beszélgetéseitekbe, dominálj fölötte, te irányíts. Ugyanakkor add a jeleket, hogy azért érdekled is, de nem ő az "életed", szóval ne nyalj be neki :D

2012. okt. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én el tudom képzelni aztis, hogy a hülye haverodnak azt modnta h tetszel neki de a haverodnak is tetszik és ő meg dirket hazudott neked! vagy lehet, hogy tényleg azt modnta neki, mert nem a haveroddal akarja közölni, az biztos, ha nincs esélyed nem ő írt volna rád!


haverokkal vigyázni kell mert nőügyben nem lehet bennük bízni egy bizonyos életkorig.


amúgy nemkell nagyon rákészülni, ha legközelebb beszélsz vele, kérdezd meg mit csinál délután, erre kb azt szokták modnani, h semmit. akkor mondhatod h menjetek el sétálni mondjuk vagy akármi mást de egy séta talán a legjobb ötlet

2012. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat egyébként utolsó: tényleg eltudom képzelni, hogy direkt mondta, hogy nem járna velem bár neki elvileg más tetszik szal kösz:)
2012. okt. 11. 20:33
 5/11 A kérdező kommentje:
de elvileg nem én tetszek neki legalábbis az egyik barátnője aztmondta
2012. okt. 11. 20:42
 6/11 anonim ***** válasza:

Legyél már tökös, állj oda elé és mond meg neki, hogy már régóta nagyon bejön neked és eltudná e képzelni, hogy ti ketten egy pár lennétek?!

Ha azt mondja, h gondolkodni fog rajta akkor bizonytalan és lehet nem tetszel neki!(szer felejtsd is el) Ha azt hogy lehet róla szó akkor hívd el egy randira és adja minden magát!

2012. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nemtudom:S félek, hogy nemet mond és elmeséli az összes barátnőjének, vagy belenevet az arcomba
2012. okt. 11. 21:10
 8/11 anonim ***** válasza:
jajj nemkell rákérdezni, az ritkán jön be, amúgyis hogy járna veled ha alig ismer, az h találkoztok minden nap meg néha beszéltek nem elég, ezért írtam h el kell hívni ismerkedni aztán kiderül, ha látod, hogy kedvel akkor megfogod a kezét séta közben, ha hagyja akkor jó ha nem akkorsem veszett a dolog, de a lányok/nők a merész pasikat szeretik, úgyhogy csak bátran aztán írj ha bejött a dolog ;-) de mondom ha elhívod és benne van akkor már ne félj bepróbálkozni mert tuti van esélyed
2012. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben:) írni fogok reméljük bejön köszi a választ
2012. okt. 11. 21:27
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia. Én 14 éves fiú vagyok!

Szerintem semmi kép se hívd randira.. Az eszméletlen ciki ha visszautasít és facebokra kiírja meg elmondja mindenkinek.Csak simán beszélgess vele! Ha bejössz neki akkor ő is kezdeményezni fog beszélgetést. Meg eleve látod ahogy rádnéz. Könnyen eltudod onnan dönteni hogy bejössz e neki. Ha már beszélgettek személyesen aztán hívd el!! :)

2012. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!