Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16 éves lány vagyok. Szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok. Szeretnék barátnőt, hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

neten kívül hol ismerhetnék meg leszbikus lányokat? de akiknek tényleg kapcsolat kell, nemcsak ki akarják próbálni, milyen lehet egy csajjal dugni. ha egy nő utánamnéz az utcán, akkor az már azt jelenti, hogy bejövök neki? tényleg mi indíthat be egy nőn egy másik nőt? ilyesmik, h nagy mell, arc, kiegészítők, ruha? mi az, ami akár egy heteró csaj fantáziáját is beindítja egy lányról?

nem ismerek más leszbiket/vagyis nem tudom, ismerek-e


2008. máj. 19. 22:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj. Biztos vagy benne hogy leszbikus vagy? Ennek három formája lehet : nem érzed magad annyira nőiesnek hogy fiukkal kezdj, EMOvagy és most ez a divat, vagy tényleg az vagy. Ha tényleg az vagy, akkor ne a neten keress mert ott mindenki úgy basz át ahogy akar. Néhány helyen, vannak kifejezetten ilyen szórakozóhelyek, pl itt szegeden van 2 meleg bár, ahol a melegek ismerkedhetnek. Szerintem ez tök korrekt. Ha nem tudod hogy mi indíthat be egy nőn egy másik nőt, akkor te sem vagy leszbikus, mert más esetben ki más tudná ha nem te? Nézz rá egy csajra és habeindul a fantáziád akkor egy százalékkal biztosabb hogy leszbi vagy. Ezen el kéne gondolkozni, valamint az ilyen helyzetekre kifejlesztett emberi fajt a psichológust is ajánlom mielőtt hülyeséget csinálsz.
2008. máj. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hehe tudtam hogy beszólnak... nem vagyok imós, a homoság már a th bill előtt is létezett, nem találtak ki semmi újat... tényleg leszbi vagyok (illetve biszex, de olyan 97-3% arányban)
2008. máj. 20. 16:10
 3/16 anonim ***** válasza:
23%

és mit szeretsz a lányokkal csinálni? mire indulsz be?

általában a leszbik nimfomániásak is!!

2008. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
háát én azért nem vagyok nimfomániás...:) amúgy még nem voltam lánnyal, sajna.
2008. máj. 20. 22:07
 5/16 anonim ***** válasza:
de miért próbálnád ki lánnyal?
2008. máj. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
90%
nem bizti,hogy leszbi vagy,lehet,h most nem érdekelnek a fiúk annyira.talán csalódtál nemrégen.
2008. máj. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem "kipróbálnám egy lánnyal", kapcsolatot szeretnék, mert ki vagyok éhezve a szeretetre:D
2008. máj. 21. 21:32
 8/16 A kérdező kommentje:
höh szegény fiúk általában olyan csúnyák... voltam már beleesve egybk csajba... és ezért hirtelen megszakítottam vele minden kapcsolatot, mert megijedtem a saját vágyaimtól.
2008. máj. 21. 21:48
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Megértelek. A lányok sokkal kedvesebbek és vonzóbbak. Adnak a külsőre és nem olyan igénytelenek, mint a fiúk!
2008. máj. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Megértelek, biztosan nehéz lehet nem heteróknak ismerkedni...nincs mindenkinek a homlokára írva a nemi hovatartozása.Ha egy nőt én megnézek nő létemre az nem jelenti azt hogy homo vagyok, mert megnézem a szép embereket.Szerintem más jelekből érezni fogod ha olyan csaj közelít feléd, mint te.Szerintem légy csinos, vonzó és tuti észre fognak venni a nők...
2008. máj. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!