Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány az osztályomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályomban aki tetszik és ő sok embert ismer, városi, eléggé népszerű meg minden én pedig vidéki vagyok nem ismerek túl sok embert és nem vagyok túl népszerű szerintetek lehet esélyem nála?

Figyelt kérdés
egész jóban vagyunk bírjuk egymást de az a bajom hogy túl keveset beszélek és általában nem tudok mit mondani nem tudok vele tartósan beszélni viszont a külsőmmel nincs baj fejre közepes és tiszta szálkás vagyok(nem egóból mondom) légyszi csak értelmes válaszokat
2012. okt. 12. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? esélye mindenkinek van! Míg nem próbálod nem tudod meg!:)
2012. okt. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

"A fanyalgó férfi mindig jobban izgatja a nőt, mint a loholó." Tisza Kata

Ne nyomulj, csak finoman.

2012. okt. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha már felteszel egy ilyen kérdést abból az jön le nekem, hogy határozatlan vagy. ami nem jó... legyél határozott és magabiztos. ne érdekeljen, hogy neked nincs annyi ismerősöd meg nem vagy olyan beszédes. te ilyen vagy és neked ez így jó. ennyi. a kinézeted azt mondod rendben van, az ok. ami még fontos, hogy lássa, hogy neked ő tetszik és törődsz vele. bókolj neki, flörtölj vele, legyél kicsit pimasz stb. csak nehogy a barátzónába tegyen... sok sikert! ;)
2012. okt. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat!:)
2012. okt. 12. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!