Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hazugsággal csaltam ágyba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazugsággal csaltam ágyba a csajt. Beperelhet? Lányok, hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Külföldön élek és a minap egy buliban szórakozásból kipróbáltam, könnyebb-e úgy csajokat felszedni, ha franciának hazudom magam. Rohadt vicces volt, a csajok sokkal gyorsabban rámgerjedtek, mondogatták, hogy nagyon szexi az akcentusom, ne veszítsem el, és egyébként is, Franciaország milyen szép ország. Beszélek franciául is, sok francia barátom van, így elég jól tudom utánozni a francia akcentust. Szóval volt ez a csaj, aki rohadt jól nézett ki, és miután franciának hitt, nagyon érdeklődő is volt, jól elvoltunk, összejöttünk, majd hazamentünk hozzá és lefeküdtünk. Szégyen, de szerintem ha simán magyarnak mondom magam, nem húzatja meg magát ilyen lazán és örömmel. Annak ellenére, hogy (azt leszámítva, hogy franciának hazudtam magam) csak igazságot mondtam neki, pl. tényleg ott tanultam, ahol állítottam (beleértve Franciaországot), tényleg ott dolgozom, ahol mondtam stb.


Aztán másnap reggel gyorsan szedtem a sátorfámat, nehogy kiderüljön a turpisság. De megvan a száma, és ha nem érezném rizikósnak, biztos felhívnám...


Vagy felhívjam a csajt így is? És mondjam neki, hogy szívesen találkoznék veled újból, feltéve, hogy nem zavar, hogy a múltkor átb.sztam a fejed?


Ezért feljelenthet vagy beperelhet?


Lányok, ti hogy reagálnátok?


2012. okt. 14. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aztak.rvaéletbe.... Nem tudom eldönteni, hogy sírjak vagy röhögjek...
2012. okt. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A hazugság rossz dolog,szemétség volt.De lényegében megérdemli,miért dobja csak úgy szét a lábát egy francia akcentustól..
2012. okt. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát öregem, ha még németet mondanál utána se lenne olyan gáz minthogy bevalld magyar vagy. Felejtsd el, ha jót akarsz!!! Beperelni nem fog, de tökön rúghat, kemény fiúkkal kórházba vitethet. Megvolt a csaj amit akártál akkor meg mi kell még? Utálni fog...
2012. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem perelhet be.

Egyébként meg nem tudom mit akarsz egy olyan csajtól, aki azért fekszik le vkivel, mert nem magyar:D Nagyon szánalmas.

Ha továbbra is csak dugni akarod, akkor hazudj tovább, mert ha megmondod, hogy hazudtál, tuti elküld a fenébe:D

2012. okt. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lifeishard ***** válasza:

Eleve nem állnék szóba olyan csajjal, aki kedveli a franciákat, de ez én vagyok. Te Tesó, Te kemény vagy! :) El ne mondd neki - gondolod, hogy ő, aki első este felvisz egy vadidegen faszit magához, qrva nagy valószínűséggel azért, mert francia/külföldi, őszinteségen alapuló mély kapcsolatot szeretne? Ugyan már... Azért szerintem ne találkozz vele többet, a végtelenségig nem tudod becsapni (és Te legyél már több annál, minthogy megvezetsz egy csajt), és a végén még visszanyalna a fagyi.

26/F

2012. okt. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Nőként mondom, hogy respekt!!! Nagy arc vagy :DDDD


Dehogy jelenthet fel. :DDDD

2012. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez kib.aszott vicces xD

Remélem jól szétk.urtad azt a k.urvát :D

Félisten vagy, nagyon jól csináltad :) Csak így tovább, de egy rendes lányt azért ne b@ssz át ilyennel, csak a ribiket! :)


20f

2012. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!