Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bp-en vhol tudtok egy jó helyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bp-en vhol tudtok egy jó helyet?

Figyelt kérdés
Tudom, h valószínűleg van már pár ilyen kérdés, ami ezt kérdezi, h Bp-en hova lehetne menni első randira. Ezzel semmi gond nem is lenne, ha nem lenne ilyen retkes idő, akkor gond nélkül tudnánk menni parkba meg egyebek. Pláza kilőve mert mind2en utáljuk az olyan helyeket. Ötlet vkinek, h hova lehetne akkor elmenni első randira ami élvezhető ilyen rossz idő ellenére? Mozi már felvetődött, de ahhoz a válaszott hölgynek nincs kedve. Nem vagyok Bp-en jártas, nem ott élek (az én városomban semmi sincs).

2012. okt. 14. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Amúgy valami jó helyre belehet ülni. Legyen hangulatos, viszonylag csendes, nem túl zsúfolt.

2012. okt. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Teázók, kávézók, bowling, billiárd, valami kiállítás, egy étterem, vagy valami rendezvény.


Több nem jut eszembe.

2012. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

vannak nagyon jó kávézók és teázók szerte a belvárosban :)


szerintem a neten nézz ki a keresőből valamit,amiről vannak képek!


cukrászdák is vannak!

2012. okt. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
24 vagyok, és köszönöm a tippeket, ezek mind mind nagyon jó ötletek. :)
2012. okt. 14. 18:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Hát teázók közül én az Altairt ajánlanám. Árban nem vészes, lehet kapni mindenféle különleges teától kezdve, limonádékonát kávé,süti minden ( lehet vizipipázós és nem vp-zös részre is ülni ) [link] itt a honlapja. Sztem nagyon romantikus! Megnézed a képeket látod,hogy miért. Ilyan zugok vannak benne: )


Vagy. Biliárd. Bowling. Én ezeket mind szívesen csinálnám:)


Ha olyan a lány, állatkert nagyon jó program tud lenni jobb idő esetén, vagy érdeklődési körtől függően jégkori?:) ( vannak fedett pályák ) vagy csodák palotája. Most minden féle fajta lányhoz mondtam ötletet, hátha találsz valami jót:) 18/l

2012. okt. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Későbbi programnak ajánlanám, az undergroundfear horrorlabirintust. Első randinak ugyan nemjó, mert nem iyen beszélgetős, de a későbbiekben egy hatalmas!! élmény lehet. Múltkor voltam barátommal,még mindig emlegetjük. Vagy esetleg falmászás? :) Utolsóvoltam.
2012. okt. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

vagy! : D sugarshop nevű cukrászda! : D Hát én személy szerint imádom, a lánynak is biztos tetszene,főleg ha még nemvolt !

Nagyon finom ( ugyan kicsit drágább fajta ) de nagyon szép hely. Nézz utana : D :D Bocsi,hogy ennyit írok, csak mindig jön egy újabb:D

2012. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia, semmi baj, sőt örülök, h ennyi jó ötletet adtál. :) Ez a horror hely nagyon tetszik, mind2en szeretjük a horror műfajt, szval ez be fog jönni, bár elsőre azért kihagyom mint ötletet. :D
2012. okt. 14. 20:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Először is, miért te utazol fel Pestre a randira? Milyen nyomorékkal akarsz összejönni??? Ő utazzon le hozzád, és a te városodban a semmi közepén sétáljatok és beszélgessetek, ismerjétek meg egymást! Aztán ha már jártok, mehettek helyekre. Addig tök felesleges, lehet hogy a második alkalomig el sem fogtok jutni.
2012. okt. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!