Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 on éves nőket kérdeznék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 on éves nőket kérdeznék, hogy nektek mennyire fontos a talpraesettség, meg hogy meglegyen a véleményem a dolgokról?

Figyelt kérdés

Tehát azt értem ezalatt, hogy én pl. baráti társaságban nem tudok bekapcsolódni a beszélgetésbe azonkívül, hogy néha elejtek egy egy tő mondatot, ami annyit takar, hogy vagy megmondom a frankót vagy valami oltári nagy baromságot mondok:)

Tehát nincs semmi, amiről el tudnék beszélgetni emberekkel, amikről általában beszélgetni szoktak pl politika, gazdaság, műszaki dolgok....

És még barátnőm sem volt 22 éves létemre.

Már látom előre amikor bemutatom a barátaimnak vagy az lesz, hogy ő majd be tud kapcsolódni a beszélgetésbe vagy nem, de hogy én csak kb ott fogok csendben ülni az biztos.

Amúgy jó arc vagyok, meg tudom nevettetni a lányokat, csak cink, hogy nincs miről beszélgetnem az emberekkel.

Mert ha lenne miről beszélnem, nem zavarna, hogy mindenki rám figyel, csak engem nem érdekel semmi, esetleg ilyen emberi dolgok, filozofálgatás, de ahhoz sem értek:)

Meg egy vízcsapot nem tudnék megszerelni, ha kicsit csöpög.

Tehát értitek a problémámat?

Legszívesebben csak kettesben a barátnőmmel lennék, miközben egész este kellemes hangulatban borozgatunk, és nem baj, ha egyikünk sem szólal meg jó ideig:)


2012. okt. 15. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Számomra ez nagyon fontos.

Én a barátomra felakarok nézni minden téren és ehhez neki kell hordania a nadrágot!

Sajnos az a tapasztalatom, hogy aki nem találja a helyét egy társaságban sem, inkább csendes megfigyelő az a párkapcsolatokban sem működik másképp.

2012. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem fontos a társaság, és hogy aktívan részt vegyek egy beszélgetésben. Nyilván zavarna, ha a párom mellettem néma csöndben ücsörögne végig, hiszen nem akarnám mellőzni őt sem, de így elég nehéz bevonni, ha nem akarja...


A csapszerelésről annyit, hogy természetesen nem elvárás, hogy a férfi ezermester legyen, de az nem kérdés, hogy imponál, ha a ház körüli javításokhoz konyít valamennyit. Simán összejönnék egy olyan férfival, aki nem ért ezekhez, ha látnám rajta, hogy próbálkozik, csinálja, és nem csak ellustulja. Ha már valakiben látom az akarni vágyást, az óriási plusz.


23/L

2012. okt. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
az szerintem hatalmas baj ha nem tudsz beszélgetni, mert ha éppen olyat fogsz ki lehet vele bármiről most komolyan nehogy ne tudj már mondani olyan témát amiről 10 nél több mondat jut eszedbe... hát ha már csak magadról beszélsz az már egy beszélgetés...
2012. okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel, hogy nincs az a lány, legyen ő is akármennyire is csendes, aki ne uralna le percek alatt egy ilyen - ne haragudj meg érte - tutyimutyi srácot, és pontosan, amit az első is ír (azt hiszem), hogy ahhoz, hogy egy nő fel tudjon nézni egy pasira, bizony az kell, hogy ne tudjam leuralni. Ha nem tudok rá felnézni, úgy nem lesz hosszútávú a kapcsolat. Plusz minden lány igényli a társaságot, szóval az otthon ültök sem jön be mindig.

De biztos van ilyen lány, akinek ez bejön.

A vízcsapos dolog engem nem zavarna, éltem egyedül, szóval minden ilyet meg tudok szerelni férfisegítség nélkül :)

24N

2012. okt. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Neeem:) azért egy nővel tudom én irányítani a beszélgetést, meg magabiztos vagyok, csak társaságban azért másféle témákról szól a beszélgetés. pl amikre én sz@rok
2012. okt. 15. 15:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, mert nem értem miért ül mellettem csendben a barátom, ha velem meg tud beszélgetni.. De nem is értem, ha nőkkel tudsz, akkor a haverokkal miért nem.. Másrészről pedig néha én is szeretek komolyabb témákról beszélgetni, pl politika, gazdaság. Zavarna, ha ehhez a párom nem tudna hozzászólni.. 22/L
2012. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. Beszélgethetnénk elvontabb dolgokról is, mint a politika vagy gazdaság.

Vagy hallgathatnánk is róluk.

2013. febr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!