Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Örülnétek, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Örülnétek, ha valaki megszólítana benneteket csak úgy spontán az utcán?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 22:58
 1/9 anonim válasza:
Hidd el a munkások folyton ezt teszik a jó csajokkal :D
2012. okt. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A munkások nem csak a jó csajokkal teszik ezt ,hanem majdnem minden nőnemű egyeddel.. am ha valami frappáns aranyos,vicces dologgal rukkolna elő az illető lehet tetszene ,de ha csak úgy odajönne valaki és bemutatkozna majd elkérné a számom elég furcsán néznék rá...
2012. okt. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem már szólítottak meg párszor. Nem örültem neki. Kivéve ha az a kiszemeltem volt :) :)
2012. okt. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem egy szedetvetett tenné,nyugodtan végighallgatnám,hogy hova is szeretne kilyukadni.Ha szimpi lenne talán egy tel. szám csere menne,de ilyesmibe én nem szoktam társ lenni.Sajnos eltöprengnék azon,hogy miért így ismerkedne az adott személy.Persze én nem tartom magam bombázónak emiatt.De volt már példa,hogy megszólitottak,nem zavartam el a srácot,nem voltak hisztis kirohanásaim,de nem is jutott a dolog ennyinél tovább,pont mert megmondta,hogy mire hajt.
2012. okt. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Nem. Ahol örülök: parkban ülök, étterem, kávézó, vonat, busz, suliban, amikor nem siketek és van lehetőség leülni.
2012. okt. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes, hogy csak továbbrohanok, mivel engem eddig általában csak azért állítottak meg, hogy pénzt kunyeráljanak, így manapság ha megyek valahova, nem törődöm azzal, hogyha idegenek akarnak valamit, mivel az általában vagy pénz, vagy alkohol, vagy dohányáru.
2012. okt. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
*sietek
2012. okt. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha tetszene a pasi, akkor igen, bár sajna már vannak fenntartásaim. :( Randiztam így egyszer egy sráccal, jófej volt, találkozgattunk. Aztán.... amik kiderültek róla...pl. kikezdett egy ismerősömmel, aki hát szépen körülírva elég csúnyácska. Továbbá a saját anyámat is megpróbálta felszedni az utcán. :S


Bár engem olyanok szoktak leszólítani, hogy min. fél fejjel alacsonyabb, hatalmas sörhasas, legalább 15 évvel idősebb palik.

2012. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hát ha udvariasan meg kedvesen és nem tolakodóan szólítana meg szerintem örülnék neki:)
2012. nov. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!