Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha szerelmesek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha szerelmesek vagytok egy lányba és találkoztok, akkor ugye lehetetlen, hogy ne akarnátok megölelni őt?

Figyelt kérdés
Ha tartózkodtok az öleléstől, akkor gondolom kizárt, hogy szerelmet érezzetek :S

2012. okt. 17. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ölelném én.Csak mondjuk az első randik alkalmával nyomulásnak gondolnám és nem tenném
2012. okt. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ahha, na így már igen. Így elég valószínűtlen. Mert ha nem írtad volna, akkor lehetne, hogy nem tudja tetszel-e neki és ezért nem. De ha ölelkeznétek de ő nem akarja, hát igen az necces.
2012. okt. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy az exemről van szó és tudja jól, hogy én szeretem.
2012. okt. 17. 21:55
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem csak a lányok vannak zavarban... De legközelebb várd hogy az ilyesmit ő kezdeményezze, ha nem teszi akkor hagyd. Mondjuk tényleg furin hangzik hogy te megölelnéd ő meg tartózkodik, kicsit gondold át ezt az ismerettséget.

Függetlenül ezektől, attól hogy valaki meglölel még kicsi az esély, hogy szerelmes is:)

2012. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt összejöttünk a mostani barátommal, azért tartózkodott a rendes öleléstől, mert félt, hogy megérzem, hogy feláll neki. XD Ilyen is lehet :D :)
2012. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mi már egy kapcsolat után vagyunk, az exem! Jóban vagyunk és mikor találkozunk, tartózkodik az öleléstől. Azt akartam tudni, hogy mások szerint is annak a jele ez, hogy ő már nem szeret.
2012. okt. 17. 22:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem ölelegetek csak úgy lányokat. Barátokat se, csak a barátnőmet (ha van). 15/f
2012. okt. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pontosítok: csak olyan lányt ölelek meg, akit szeretek. De őt örökké tudnám ölelni, sosem engedném el. Leírhatatlanul jó érzés. Van is egy gyönyörű lány akit meg tudnék ölelni (belé vagyok szerelmes), de mást nem.
2012. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Előző! Akkor ugye te is csak akkor akarnál megölelni egy lányt, ha a szerelmed.
2012. okt. 17. 22:09
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondoltam.
2012. okt. 17. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!