Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy számotokra csúnya fiúval randiztok, tudnátok zavarba jönni tőle, például, ha megfogja a kezeteket vagy úgy néz rátok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
A lányok nem randiznak számukra csúnya fiúval.
2012. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha én elmegyek randizni egy sráccal akkor nyilván nem zavar a külseje. Ha valakiben zavar valami, azzal nem randizok.
2012. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó, de most úgy randizok egy lánnyal, hogy nem is látott még sosem, azt sem tudja hogy nézek ki.
2012. okt. 18. 17:15
 4/8 anonim ***** válasza:
számomra csúnya fiúval nem megyek randizni, hacsak nem fog meg benne valami nagyon...mármint a személyiségében.
2012. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csúnyának tart, akárhogy nézel, akkor se lesz több randi.
2012. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódd túl a randidat. Csak találkoztak, megismeritek egymást. Ne akarj még kezdeményezni, csak próbáld meg jól érezni magad, és gondoskodni arról, hogy a lány is jól érzi magát. Utána, a visszajelzéséből majd látod, hogy mi a szitu, tetszettél-e vagy sem. Ha igen, és eljön 2. talikra, akkor jön el a kezdeményezés korszaka.

Hajrá, csak keményen, önbizalommal - azt imádják a nőstények.

2012. okt. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

már nem randizok számomra csúnyával.

régen esélyt adtam mindenkinek mert mindig piszkáltak ezzel a szöveggel hogy mindenki megérdemel egy esélyt, nem a külső számít, a ronda pasik jobban bánnak a lányokkal, jobban megbecsülik őket meg hűségesebbek

ez utóbbit cáfolnám, a "legcsúnyább" exem mint kiderült, csak szexre tartott és egy, még nála is sokkal rondább (de nálam főleg) csajért hagyott ott.

ezért, ha úgyis rossz a vége, legalább míg együtt vagyunk, jól legyen ránézni a gyerekre. így több rondával nem állok le

amúgy nem zavarba jöttem ettől hanem baromira idegesített

tudtam hogy akkor megint egész randin megállás nélkül cigiznem kell, nehogy meg tudjon csókolni.

mert hiába adtam esélyt, a szuper belső előtt akkor is ott a külső, ami iránt kb annyi szenvedélyt éreztem, mintha egy meztelencsigát kéne csókolgatnom.

2012. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
olyannal randizol akit nem ismersz, baromság lehet úgy néz ki mit: [link]
2012. okt. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!