Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit akartok elérni vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit akartok elérni vele?

Figyelt kérdés
Ha egy lány megkérdezi tőlem hogy hogyan állok a lányokal, akkor mit tudok válaszolni rá, úgy érzem hogy ha azt mondom hogy pl "te vagy a kiszmeltem" akkor a hátam mögött kinevettek, vagy ilyenek. Csak kényszerből kérdeziktek? Pontosan mi a célotok vele?

#kiszemelt #bejön #hogy állsz
2012. okt. 18. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
.
2012. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy lány odamegy ilyen kérdéssel akkor leginkább azt szeretné tudni van e valakid.LEhet bejössz neki.
2012. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az, hogy ne legyen kínos csend, és beszélgetést kezdeményezzünk. Ha egy lány ezt megkérdezi, 99 százalék, hogy nem jössz be neki. Egy lány ugyanis sosem merne ilyet kérdezni olyantól, aki tetszik neki.

24/N

2012. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!