Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem nagyon bejonnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarak kérdése:

Nekem nagyon bejonnek a koreai, vietnami, japan, (kinai) csajok. Szerintetek is sokkal rendesebbek a feher/europai lanyoknal?

Figyelt kérdés
Raadasul eleg vekonyak is. Amelyikuk jol nez ki, az magasan veri a magyar lanyokat. Ti mit gondoltok roluk?

2012. okt. 18. 19:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem az ember származása határozza meg azt, hogy éppen rendes-e vagy sem.
2012. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
28%
az,hogy én itthon élek.Tehát a magyar lányokat preferálom.A véleményedet meg tartsd meg magadnak! bujjál el.Menj oda hozzájuk.hátha ők értékelnek téged!
2012. okt. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
43%
A félvér Ázsia csajok tényleg nagyon szépek. Ráadásul sokkal kedvesebbek, persze nem találkoztam minden magyar lánnyal, és ázsiaival, vagy félvérrel, de én így tapasztaltam.
2012. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
15%
Egyszer-kétszer kipróbálnám, hogy milyen egy rizszabálóval... ennyi.
2012. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem csak a lányok, de a fiúk is sokkal rendesebbek.. Ahány ázsiaival beszéltem (csak japánokkal, meg egy koreaival) elképesztően aranyosak és kedvesek voltak, teljesen le voltam döbbenve.
2012. okt. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
43%

már rég el kellett volna menned rizset szedni,nem lehúzni az europid lányok kedvét. úristen,persze hogy mindenki ilyen felemás! hiszen olyan gondolkodása van egyeseknek,hogy nem érzik a rasszok közötti különbséget.végül is egy macska is lehetne egy tigrissel,nem? csak annyi a különbség hogy csíkos,végül is mind a kettő nyávog.így született meg hasonló módon az öszvér,na meg az okapi is. akarsz ilyen génkezelt utódot?

szép napot! :)

2012. okt. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
50%

én a pasikkal vagyok így ^^

sokkal jobban bejönnek az ázsiaiak főleg a koreaiak

a fiúk rendesebbek, már akikkel beszéltem azok voltak

2012. okt. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem értek veled egyet. Ázsiaiak közt is vannak húsosabbak nagyon kövérrel még nem találkoztam. Attól még, hogy vékony lehet, hogy olyan úgy csúnya. Egyáltalán nem veri a magyar lányokat. Talán a félvérűek...
2012. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Nickoop válasza:
20%

Nem, nem sokkal rendesebbek. Viszont sokkal agresszívebbek. Ha vékony, akkor inkább csak nyüzge és csökött.

Minimális méretű mell, borotválatlan, hónaljkutya rulZ, szexuális kultúra zéró. Satöbbi.

Arcuk rohad, bajuszuk dús.

Ezen felül kínai, viet, thai és hasonlóknál a Hepatitis alap. Fagyási sérülések, forradások.

És iszonyatos szaguk tud lenni! Főleg a kínainak, másodsorban az indonézeknek.


Én megjártam távol-keletet, d*gtam kínait, japót, jakutot, koreait (észak-koreait!! gyerekként menekült Pekingbe). A legutóbbi az burját.


Amúgy nem is nagyon értem a kérdést. :) De ha gondolod, összehozlak Sister Fenggel. :p

[link]

2012. okt. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Ha ilyen rossz véleménnyel vagy az ázsiaiakról, miért feküdtél le velük???
2012. okt. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!