Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mit akarhat? Ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akarhat? Ennyire kedvesen bánna a barátaival vagy komolyabbra gondolja? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

A koliban van egy fiú, aki nagyon aranyos, mindig keres, hol vagyok, meg hív magával mindenfele, beszélgetést kezdeményez, segít a tanulásban.. Van egy olyan érzésem hogy csak haverkodni akar.. 18 éves a sác.

De nekem meg bejön.. 16/l :\



2012. okt. 19. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hajrá, kezdeményezz. Lehet, hogy félénk. :) 15/f
2012. okt. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mit meg hogyan? Mert nem akarok 'nyomulni'.. Hiszen ha bejövök neki akkor semmit sem vesz nyomulásnak, de ha nem, akkor meg bármit csinálok, annak vesz.. Honnan tudjam meg hogy mit akar? :D
2012. okt. 20. 12:24
 3/3 anonim ***** válasza:
legyel hatarozott az tetszik a fiuknak. mond ki kerek perec hogy "tetszel nekem" ez tetszeni fog neki. ha meg nem akkor ugy se veszitettel semmit. :) mellesleg megjegyzem egy fiu nem keresi csak ugy egy lany tarsasagat! :) majd ertesits a fejlemenyekrol! 16/ L :)
2013. jan. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!