Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak elvárják hogy a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak elvárják hogy a nő kezdeményezzen ha randizásról van szó?

Figyelt kérdés

2012. okt. 20. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
dehogyis. Hova fajul a világ???? Könyörgöm lányok, az lesz a következő hogy Ti visztek virágot a fiúnak és Ti mentek értük a randi előtt?????
2012. okt. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pedig szerintem most ez megy, én lány vagyok és nekem ez nagyon furcsa, mert a véleményem az, hogy egy férfi legyen férfi. De kíváncsi vagyok a pasik véleményére.
2012. okt. 20. 12:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy!Mindig én kezdeményezek.Az első randikon én fizetek.Soha nem várnám el,hogy egy nő/lány kezdeményezzen.

F19

2012. okt. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, elvárni nem várjuk el, sőt úgy veszem észre, hogyha egy férfi nem kezdeményez akkor egyedül marad. Eddig mindig én kezdeményeztem, én hívtam el valahova a lányt (kávézóba, sétálni stb.). Persze egy más dolog az, ha egy lánynak tetszik egy fiú, akkor nem csendben kell reménykedni, hogy na talán majd ma megszólít. A lányoknak is lehet beszélgetést kezdeményezni, sőt, akár még el is lehet hívni a fiút valahova. Vagy lányok, nektek jobb epekedni hónapokig egy olyan srác után, akinek esetleg ti be sem jöttök?
2012. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól hogy a mai tinik közül sokan igy csinálják még nem azt jelenti neked is igy kell. Legyen tartásod hidd el az jobban fogják értékelni. Már biztos hallottál arról a bizonyos vadászösztönről ami igenis meg van a pasikban.
2012. okt. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vicces, mindenesetre megkönnyítené a srácok dolgát. Mindenesetre engem hívjatok maradinak, de én még szeretek úgymond vadászni.
2012. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta egy szóval sem, hogy én így csinálom!! És elég furcsa az ismerőseim körében 6 fiúból 5 azt mondta hogy engem a csajom "szedett" fel. Soha nem kezdeményeznék egy pasinál, az az ő dolguk ;)
2012. okt. 20. 16:59
 8/9 anonim ***** válasza:

"Soha nem kezdeményeznék egy pasinál, az az ő dolguk ;)"


Nincs olyan, hogy a pasi dolga. Akkor ennyi erővel a ti dolgotok a háztartás vezetése és a gyerek nevelése, nagy részetek mégis alkalmatlan rá.

Aztán majd siránkozzál, hogy a kiszemelted a barátnőddel jött össze, aki tett is érte valami.

Én csak azt várom el, hogy ti is tegyetek valamit a kapcsolatért, akár kezdeményezzetek is. Engem nem érdekel, hogy a csaj szed fel és az sem, hogy erről más mit fog gondolni.

2012. okt. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy mi a nő dolga nem kell bemutatni! És igen ti férfiak elvárjátok egy nőtől hogy főzzön mosson takarítson gyereket neveljen, nehogy már még nekünk kelljen odamenni hozzátok?! Az meg, hogy a barátnőmmel fog összejönni a kiszemelt pasi vagy nem jövök be neki a barátnőm meg igen, ha meg nem képes arra hogy randira hívjon egy lányt na arról meg meg is van a véleményem. :)
2012. okt. 20. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!