Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tök kiakadt a haverom! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tök kiakadt a haverom! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval van egy haverom, aki járni akart velem, de én vele nem, és meg is mondtam neki, hogy nem szeretném, hogy több legyen közöttünk, mint barátság!Ez tegnap volt!Kérdeztem, hogy haragszik-e, erre ő azt mondta, hogy nem, meg jó akkor legyünk barátok! Mikor jöttünk haza kaptam egy sms-t, hogy most ezt miért csináltam!és miért b@asztam el az napját evvel, meg ilyenek. Nem értem miért csinálta ezt, amikor azt mondta még fél órával azelőtt, hogy nem baj legyünk barátok.

Ezen most tényleg meg kell sértődni? Vagy miért akadt ki ennyire?

16/L


2009. aug. 8. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nemhiszem h szeret. akk nem ez lenne a reakció. hát talán kiakadt, mert gondolta h most "felszed" téged, te meg elutasítottad.. és ezen picit kiakadt.. ezzel nem kell tötördniii.:D
2009. aug. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg lehet,h szeret és nagyon nagyon rosszul esett neki.hagyd egy kicsit,majd megbékél.
2009. aug. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez természetes dolog,mert csalódott,hogy te nem úgy érzel.Ez a fiú-lány barátságnál előfordul.Most rosszul érzi magát de feltehetően megbékél.Addig se kell vele találkozni.Velem is igy volt de én már hamar beletörödök.Majd lesz más!
2009. aug. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!jöhet még...
2009. aug. 8. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!