Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, rendes, csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, rendes, csinos lányok, akik még nem foglaltak, Pécsen merre vagytok találhatóak?

Figyelt kérdés

Tudom, mindenki azt mondja, hogy el kell menni bulizni és ott lehet csajozni. Na én nem így látom. Persze biztos vannak normális bulik, de én szerintem buliban normális lányt nem lehet találni, akivel esetleg majd a későbbiekben komoly kapcsolat alakulhat ki. Amúgy sem vagyok nagy bulizós, mert a suli és a sport mellett nincs időm még naponta eljárkálni bulikba, csak néha megyek. Szóval ti lányok, akiknek nincsen barátja, hova szoktatok járni a bulikon kívül ismerkedni?:)

22F



2012. okt. 22. 16:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Persze Pécsi lányokat kérdezek, hogy hova szoktak járni ismerkedni:)
2012. okt. 22. 16:21
 2/9 anonim ***** válasza:
Vágóhídra.
2012. okt. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sehol. A normális, rendes, csinos lányok mind foglaltak.
2012. okt. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az egyetemre jár pár ezer lány... :)
2012. okt. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én tavaly végeztem pécsen, és a barátnőim között kb. 10 normális, csinos, szingli lány volt:D ők meg pasit nem találtak. szóval biztos hogy van, rengeteg hely van ahova az egyetemisták járnak (tavasszal pl. borutca a sétatéren, vagy bármelyik kávézó a Király utcán, egyetemi bulik, Szenes, stb... eszméletlen sok ilyen hely van.
2012. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, és amúgy milyen szakra jártatok? Gondolom valami közgazdász kommunikáció féle.
2012. okt. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jogra
2012. okt. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ajj gondolhattam volna. Jöttetek volna át műszaki karra, nem lenne nyavajgás hogy nincs férfi :D
2012. okt. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én ugyan nem bántam, kevés volt, de azok jók :D
2012. okt. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!