Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj akivel mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akivel mar regebben beszeltem de volt pasija akkor, minat felhivot es elujsagolta hogy mar nem jarnak mit akart ezzel?

Figyelt kérdés
mar legalabb 2-honapja nem beszeltunk es azzal hivot fel hogy holnap algebra doga lesz.. szerintem csak kifogas volt.. szerintetek mit akarhat ha mar egyszer kikosarazot
2012. okt. 24. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jelzi hogy szabad az út.
2012. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de suliban mar nem ugy viselkedik mint aki nagyon kedvelne
2012. okt. 24. 22:05
 3/5 PiciGigi válasza:
Lehetséges,hogy kedvel,érez valamit irántad csak ezt máások előtt nem merné felvállalni... Ha ketten vagytok hogy viselkedik?
2012. okt. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kelleti magat
2012. okt. 25. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor mi itt a kérdés??

Nyomás!!!

2012. dec. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!