Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogyan legyek jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan legyek jó pasi? (elég jó egy szép csajhoz)

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, és kimondhatatlanul vágyom egy szép barátnőre. Elég végigmennem az utcán, és szinte megőrjít a rengeteg csinos, fiatal lány látványa, annyira vágyom rájuk.

És igen, mindenképp csinos barátnőt akarok, nem érdekel ki mit gondol, nem tudom beérni olyannal, aki csak so-so. De hajlandó vagyok tenni ezért, és ebben kérem a segítségeteket.

Akár priviben is, de szeretném, ha tanácsot adnátok, mit, hogy csináljak, min változtassak magamon. Eddig is megtettem, ami tőlem telt, de egyelőre nem volt elég. Feladni viszont nem tudom, mert jelenleg ez a legnagyobb vágyam.


2012. okt. 25. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ha tennél fel egy képet, akk megmondanám min változtass.
2012. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak szép kell, menj el egy diszkóba péntek este, és válogass. Ha olyan kell, akinek esze isvan, az már más tészta.
2012. okt. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 TOMAtm ***** válasza:
68%
Guszti bácsi megmondta:pénz,pénz,pina.ez a sorrend.
2012. okt. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kép?
2012. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

GYÚRJ!!!....

...

...

...

...

..

.

...agyra!

2012. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha ilyen kérdést teszel fel itt, akkor okos nőt ne is keress (bár ezt nem írtad, bocsánat).

Egyébként meg nem elég az, hogy eljársz gyúrni: legyél intelligens, udvarias, vicces, meg amit a nők akarnak a szőke hercegüktől. :)

2012. okt. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
Legyél jóképű, magas és gazdag! Ha egyik se vagy, ne is álmodj csinos barátnőről!
2012. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Alapápoltság, illat, tiszta márkás ruhák, szexi borosta, izmos testalkat. Ha alapból jó arcformád van akkor nőmágnes is lehetsz, csak olyan stílust kell teremtened. Ajánlom az Excsajok szelleme című filmet! ;) Sok sikert!
2012. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Akárki tetszhet, vagy nem tetszhet akármilyen nőnek, magyarán egy nagyon szép nőnek is tetszhetnél, és egy kevésbé szép nő is mondhatná hogy nem vagy az esete, ez nem úgy működik ahogy gondolod, olvastam már itt olyat hogy valaki szándékosan a kövér kevésbé szép arcú nőkhöz ment oda önbizalom hiánya miatt, elutasították.... aztán gondolta semmit nem veszíthet, és fogalmazzunk úgy hogy szimpatikusabb nőknél próbálkozott, és azok nagy része még kedvesebb is volt vele... azért mondom hogy ez egyáltalán nem úgy működik hogy szebb lányoknál kevesebb, kevésbé szebb lányoknál több esély...... ez is az is, mondhat igent meg nemet is.... meg amúgy is tök mindegy hogy nézel ki ha az önbízalmad nulla, és a nő nem a férfit látja benned, hanem egy félénk kisfiút.... akkor már rég elbuktál. Meg ha csajozni akarsz, az nem abból áll hogy leülsz valahova és várod a sült galambot

A nőknek egy kis rétege valóban divat mániás meg pénzéhes pláza pic*a, de azért hidd el hogy a nagy részüknek egy jó kiadós papás-mamás tornaóra többet ér akárminél :)


23/f

2012. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Úgy látszik te nem tudod mi az hogy "jó pasi".

A szép lányok mit tettek azért hogy szépek legyenek? Semmit, csak jó genetikát örököltek.

Ha tehát nem vagy jóképű, azon nem lehet változtatni.

Márpedig egy csinos szép lány csak olyannal éri be.

Ébredj már fel hapsi...

2012. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!