Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Áruljátok már el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Áruljátok már el, milyen jeleket küldjek, hogy észrevegye? :/

Figyelt kérdés

Van 1 fiú, a buszon szoktam látni. Régebben azt mondta szép lány vagyok :) (tesóm is hallotta, ott volt ő is)

Nem arról van szó hogy félénk, hanem hogy ő nem sejtené azt hogy tetszik nekem (ezt valahogy érzem) még bnőm is meglepődött azon hogy ez a srác bejön nekem.

Volt már hogy szemeztünk (kb 3mp-t) de mégis mit tegyek hogy ráébredjen a dologra?


2012. okt. 25. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, és beszélj vele!
2012. okt. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TOMAtm ***** válasza:
ha félsz beszélni vele irj levelet...gondolom nem egy elvállt 40es vagy hanem olyan 13-16 körül..
2012. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én 16 ő 18

De áhh tudom hogy sejtelme sincs az egészről....ha tudná...Istenem bár megtudná... :) nem is tudom szavakba önteni amikor mellette ülök a buszon és majd meg halok úgy ver a szívem meg egész nap rá gondolok..de ránézni is alig merek :/ bár megtudná hogy tetszik..

2012. okt. 25. 21:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Testbeszéddel próbáld jelezni neki, hogy tetszik. Erre rengeteg lehetőséged van. Ha így nem megy, legrosszabb esetben írj neki egy levelet.
2012. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
menj oda hozzá és mond el neki lassan, kedvesen, mert általában a fiuk azok akik nem mernek odamenni. jobb esetben bejössz neki.
2012. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem mered igazán megszólítani, akkor kezdd olyasmivel, hogy: "Szia, leülhetek melléd?" vagy "Bocs, ha megütlek a táskámmal, csak annyi cucc van nálam!" "Nincs véletlenül egy... (pl. papírzsepid vagy akármi)?" És ezek után már jöhet a többi téma: "Többször látlak ezen a buszon, melyik suliba jársz?" stb.stb.
2012. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha érdekelnéd, már rég lépett volna. Csak te hiszed naivan hogy odavan érted. Pedig dehogy. Tutira más csajjal van elfoglalva, azért nem vesz észre. Mondani meg bármit lehet. Én is mondhatom hogy szép lány vagy! Pedig nem is ismerlek. Ő is csak lehet udvariasságból mondta.
2012. okt. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem udvariasságból hanem így gondolta, egy kicsit összetettebb a dolog mert még a szemembe is bevallotta annó, csak én rávágtam hogy 'nem érdekelsz' és nem azért mert nem tetszett, hanem mert akkor nem akartam a dolgot külső, és elég veszélyes okok miatt de tényleg nem tudom/akarom részletesen le írni...én azt kérdeztem milyen jeleket küldjek, nem pedig azt hogy tetszem e neki...azt majd én tudom!
2012. okt. 26. 14:13
 9/9 A kérdező kommentje:
És nincs más lánnyal elfoglalva :) ebben biztos vagyok.
2012. okt. 26. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!