Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg lehet élni vajon abból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet élni vajon abból, hogy idősebb nőket kényeztetek? 32/F vagyok. Hol lehetne kuncsaftokat találni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A kérdésed második fele már meg is buktatta az elsőt.

Ha ennyire keresni kell akkor nem igen élsz meg belőle.

2012. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te vagy az Csabi? :)
2012. okt. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
maguktól kellene jönniük?
2012. okt. 26. 15:17
 4/12 anonim ***** válasza:
xD Gigolo akarsz lenni?"Hol lehetne kuncsaftokat talalni".Ebbol latszik hogy neked nem lehetne meg elni.
2012. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen! baj?
2012. okt. 26. 15:18
 6/12 anonim ***** válasza:
csókollak :)
2012. okt. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1., Nagyon jó pasinak kell lenned.

2., Megfelelő szerszámmal kell rendelkezni.

3., Igényesség, ápoltság, öltözködés, stb. ami befektetéssel jár.


Na ha ez megvan, akkor megtalálnak maguktól is.


De Te felejtsd el a témát. Az, hogy ide, egy ilyen kérdést felteszel, már alapból kizárja, hogy alkalmas legyél.


Ui.: Ja és gyomor kell hozzá, hidd el nekem :-P

2012. okt. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség, 5-ös. Mégis hogy gondolod a szitut? Jólöltözött, jól szituált jóképű férfi megy az utcán és özönlenek hozzá az ötvenes-hatvanas nők? :) Szerintem ez iszonyú ritka, hogy leszólítsanak egy pasit, ÉS még pénzt is ajánljanak neki, valószínűtlen. Ez olyan, mintha a k*rvának se kéne felajánlkoznia, elég lenne jól kinéznie és majd megtalálják a kuncsaftok. Oké ez gyakrabban előfordul, de azért ez is ritka.
2012. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem 5-ös, hanem 7-es, na. :)
2012. okt. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem úgy megy, hogy egy -két nővel összeismerkedik az ember, aztán a többiek már tovább adják a telefonszámot?
2012. okt. 26. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!