Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt az eddigi legroman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az eddigi legromantikusabb randitok?

Figyelt kérdés
Milyen volt a legromantikusabb randitok, csókotok, szeretkezésetek? Nem feltétlenül egy időpontban.

2012. okt. 27. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Sugárba lehányt a csaj. Onnantól csöpögős egy randi volt...
2012. okt. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 hónap szünet után felvittem a volt banőmet a város legmagasabb paneljának tetjére naplementét nézni 1-1 doboz sörrel, remélem neki is ez vvolt az:D


nem vagyok amúgy annyira romantikus, de néha jó 1-1 iylen alkalom

2012. okt. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1: Nem pont ilyenre gondoltam.

2: Nem rossz.


Az én legromantikusabb csókom szakadó esőben volt és vagy sokáig ott álltunk. Nem is érdekelt hogy bőrig ázunk.

A legromantikusabb szeretkezésem fél éjszakás volt, mécsesek fényében.

a legromantikusabb randim talán az volt amikor a város legszebb pontjaira elkirándultunk, olyan hosszú randim még sosem volt.

2012. okt. 27. 12:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom ez mi. Nem tudom mit kellene érezni. Mire kellene törekedni. Szomorkodni kell? Örülni? Aggodalmas arccal ölelkezni? Nekem egy picit bárgyú ez a romantika dolog, de lehet, csak azért mert irigykedek, hogy másoknak meg jól megy és számít is.
2012. okt. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom, az az, amikor a világot teljes mértékben ki tudjátok zárni. Senki más nincs csak Ti és csak egymásra tudtok koncentrálni leginkább érzelmileg.


Legalábbis nekem ezt jelenti nagyjából.

2012. okt. 27. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!