Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mutassam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sake kérdése:

Hogyan mutassam meg?

Figyelt kérdés
nagyon szeretem a lányt :) fél éve vagyok vele, mindent megteszek, hogy velem maradjon....fiukkal szinte nem is beszél...tehát komolyan veszi...de akkorisféltékeny vagyok.. mivel félek h 1x elveszítem...de többet nemfogok.........:) mit adhatok?? vagy mit csináljak hogy lássa rajtam hogy még mindíg akarom.??

2012. okt. 28. 21:18
 1/8 A kérdező kommentje:
hogyan fejezzem ki hogy szeretem??*
2012. okt. 28. 21:21
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy szeresd és törődj vele, persze olyan praktika nincs hogy tuti veled maradjon, dehát ilyen az élet. Ő is ugyanugy tarthat tőle hogy Te ott hagyod. Viszont a féltékenykedéssel elijesztheted nagyon könnyen. Mi az hogy fiukkal nem is beszél? Ilyet nem szabhatsz meg.... Gondolom Te is beszéltél már lánnyal az elmult fél évben. Persze nem flörtröl vagy ilyesmiről bezsélek, de van hogy az ember valamit megkérdez a másik nem egy tagjától. Pl az osztálytársától hogy mi volt a házi vagy bármi. (érettségedből itélve gondolom még sulisok vagytok)
2012. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy fejezd ki? Legyél vele kedves, törödj vele, hallgasd meg, támogasd a terveiben, ilyesmi.
2012. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm! :)

igen..középiskolások vagyunk.

-nem tiltottam meg hogy beszéljen a fiúkkal :)) de annyit mondtam..hogy odafigylejen..ha valaki zaklatja szol nekem :)) volt pár ilyen gond...csak beszélgettek.legjobb barátja volt szinte..és 1x fenéken csapta hátulrol..és állandó meg akarta csokolni..na énmeg megkerestem a fiút és elintéztem vele.:)

nem tiltottam meg.. ,annyit engedek emit énis teszek :)

-jártam vele futni.-..mert azt hiszi hogy van rajta felesleg..pedig nincs..szép formás teste van .szép cici..széparc..stb..csak lebecsülimagát.

szoval járok vele futni..sétálni..fagyizni...de ez már szinte unalmas fél év után még nekem is

mit csináljak..vagy vegyek neki valamit?? minek örülne?? vagy én csináljak valamit?? :)

2012. okt. 28. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:
apróságoknak mindenki örül ha néha kap. Amugy meg nem kellenek állandóan uj dolog, a lényeg hogy jó érezzétek magatokat egymás társaságában.
2012. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tehát inkább legyek vele és öleljem csokoljam..mint hogy vegyek neki 300szál rózsát :) vagy 1 raklap táblacsokit. vettem már neki 1 csomó csukló valamit...amit rálehet csatolni..meg karkötőket..:))
2012. okt. 28. 21:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyél mellette lelkileg is, támogasd, beszélgessetek sokat, menjetek el egymáshoz, ne mindig sétáljatok, stb, kellenek azok a kettesben töltött percek is, mert ott minden más, mint tömeg előtt... Ja és mutasd ki, hogy nagyon szereted, éreztesd vele. Puszild meg váratlan pillanatokban, nevettesd meg, írj neki verset, vagy gitározz neki, ilyen apró gesztusok nagyot tudnak dobni!
2012. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mindíg megpuszilom váratlanul..mikor nemfigyel..vagy elgondolkozik :) :P :P :P

Valamikor elkezdem csókolgatni a nyakát, vagy kötekszem vele..(harapdálom..:$ felemelem és olyankor olyan cuki :)))

2012. okt. 28. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!