Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Az mit jelent, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az mit jelent, hogy olyan vagyok mint Paul Walker?

Figyelt kérdés
Már egy csomó lány ismerősöm mondta, de én nem néztem a halálos iramban-t...Igazából azt se tudom, ki az. Na jó megnéztem h néz ki, és valami hasonlóság tényleg van, csak nekem ol. nem kék szemem van, hanem zöld. Na de ez akkor most jót jelent? Hogy olyan vagyok, mert nem csak kölsőre, hanem belsőre is olyan vagyok, mint az a színész.(?)

2012. okt. 30. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Külsőre olyan vagy mint ő?! Nemsemmi :D Tudsz valamit...nem ronda ember az biztos. :) Az, hogy belsőre miben meg mennyire lehetsz olyan mint ő...azt nemtudom, mert nemismerem őt (sajnos).

Am valószínűleg jót jelenthet, legalábbis jobbat mintha pl. Gérard Depardieu-höz hasonlítanának (nemmintha bajom lenne a színésszel, nemkell flame war) :) 17l

2012. okt. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Azt, hogy úgy nézel ki, mint Paul Walker, aki a legtöbb lánynak bejön. ;)
2012. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Azt jelenti hogy nagyon helyes vagy!! ;)
2013. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Halott. RIP :(
2013. dec. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Azt mi honnan a fennéböl tudjuk hogy olyan tulajdonságaif vannak mint Paul Walkernek mikor se téged se Paul Walkert nem ismerjük nrm tudjuk milyen vagy az életben és Paul Walkert sem ismertük személyesen.az meg hogy ez jo e vagy rossz hogy külsöre olyan vagy....szerintem ez nagyon Fake ez a kerdes az most lehet jo is meg lehet rossz is ha most nekem tetszett akkor minden lánynak tettszenie kellet vagy mi?
2013. dec. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Attól függ h fiú vagy lány vagy :D
2014. jún. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vagy egy Tomboy vagy? :D
2014. jún. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!